Philips 32PFL7665H pytania.

JohnLenin

New member
Witam, zostałem właścicielem ww. modelu tv i mam proźbę o podpowiedzi jak ustawić Phiala, żeby dobrze odbierał programy z analogowej kablówki. Mam jeszcze sygnał z dvbt, sat i tutaj fajnie to odbiera, ale kablówka analogowa to porażka, podpowiedźcie swoje ustawienia. Następny problem mam z przesyłem z kompa po wifi np filmów, występuje efekt opóźnienia i właściwie nie da się nic oglądnąć. Philips PFL7665H to chyba prawie ten sam model co PFL7605H, więc może właściciele tej serii coś podpowiedzą ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to oznacza że nie jest to wina telewizora ale słabej jakości sygnału analogowego , a z pustego i Salomon nie naleje.
Wzmocnij sygnał albo zmień na cyfrowy poprawa będzie bardzo duża.
 

JohnLenin

New member
to oznacza że nie jest to wina telewizora ale słabej jakości sygnału analogowego , a z pustego i Salomon nie naleje.
Wzmocnij sygnał albo zmień na cyfrowy poprawa będzie bardzo duża.
Dzięki KIKI, wcześniej miałem Sharpa 32rd8 i na nim analog odbierał naprawde dobrze w porównaniu z Philipsem, dlatego zastanawiam się czy to nie wina ustawień. I jeszcze mam pytanie, czy jeśli bym zamienił z 32 na 37 cali, 32PFL7665H na 37PFL7605H to bardziej by był widać słabość kablówki ?
 

kryss

New member
ten tv moze ladnie na analogu chodzic trzeba sie tyko pobawić w ustawienia. napewno w trybie jakskrawym jest katastrofa
 

JohnLenin

New member
ten tv moze ladnie na analogu chodzic trzeba sie tyko pobawić w ustawienia. napewno w trybie jakskrawym jest katastrofa
Dzięki KRYSS, zmieniłem 32PFL7665H na 37PFL7605H i też słabo wygląda ta kablówka, może to wina ustawień ?! Dalej będe pytał w temacie o serii PFL7605H.
 
Do góry