Philips 32PFL5007K czy Sony KDL-32EX650

Gas32

New member
Witam,

proszę o porady który TV wydaje się lepszy. Dużo wiecej pozytywnych opini znalazłem o Philipsie, o Sony niewile prawie nic.

Pozdrawiam
Patryk
 

micmus

Member
Bez reklam
To bardzo niedobrze bo TV dużo dużo za mały - powinieneś kupić 46 cali.

Z tych wybrałbym Philipsa, ale przy takiej przekątnej i takiej odległości różnic w obrazie na nich nie zauważysz, także wybierz to co Ci bardziej podejdzie.

Zrób przemeblowanie, wymień mebel, przeorganizuj ustawienie....warto.
 

betman

New member
Ostatnio ten Sony jest nawet dostępny za cenę <2000zł, czy w takiej cenie nadal polecalibyście tego Philipsa?

Ja generalnie lubię obie firmy i nic do nich nie mam, ale ten kolor ramki Philipsa warto zobaczyć na własne oczy zanim się weźmie ten model.
 

betman

New member
Ogólnie ten Philips wygląda na jeden z najlepszych wyborów w tej kategorii cenowej.

Ja akurat się przymierzam do 32" i po skreśleniu kilku firm wracam do tego Philipsa i się mocno nad nim zastanawiam. Jaki on ma rodzaj matrycy? Czy jest to IPS/S-IPS?

Druga sprawa to te odświeżanie - o co chodzi z tym "rzeczywistym odświeżaniem matrycy" od podkręcania obrazu? W wielu specs'ach różnych marek widzę jakieś 200 czy 400, ale rozumiem że tu chodzi o te podstawowe odświeżanie przy wyłączonych ulepszaczach?

Ten Philips ma 50Hz?
 
Do góry