Philips 32PFH5500/88 - restarty, problem z włączeniem

Dieguu

New member
Witam,

TV: Philips 32PFH5500/88
wgrany soft: QM152E_000.007.070.000 (Date published: 2018-09-10)

Objawy:
1. Włączenie graniczy z cudem, trzeba odłączyć od gniazdka, podłączyć ponownie i w końcu się włączy
2. Restarty podczas oglądania czegokolwiek
3. Początkowe problemy z siecią
4. Brak reakcji na przyciski na pilocie

Pytanie. Czy można wgrać jakiś inny customowy software inni niż oryginał Philipsa?
Domyślam się, że nie da się wgrać softa normalnego (nie-androidowego), więc chciałbym wgrać coś customowego, coś co będzie normalnie działać bez restartów.

Z góry dziękuję
 

gutekxtpl

Member
A to się zaczęło po jakiejś aktualizacji czy tak po prostu z czasem samo? Bo możliwe, że to problem sprzętowy - np padają już kondensatory.
 

Dieguu

New member
Kupiłem ten telewizor kilka tygodni temu, więc mniemam, że to kwestia taka, że system android nawala. Dużo ludzi ma ten problem zwłaszcza z najnowszą wersją softa
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale kupiłeś używany , bo przecież to model sprzed 6 lat !
I może był sprzedany z powodu wieku i tego uszkodzenia ?
 

Dieguu

New member
Ale kupiłeś używany , bo przecież to model sprzed 6 lat !
I może był sprzedany z powodu wieku i tego uszkodzenia ?

Tak zgadza się, kupiłem używany.

Być może tak - możliwe ze dlatego go sprzedawali, chociaż czytając opinie nawet na stronie Philipsa ewidentnie widać, że ludzie kupując nawet nowy mają z nim takie problemy. Być może jakaś wadliwa seria? Nigdy nie byłem przekonany do systemu android w TV, a teraz niestety się to potwierdza, nie chciałbym zepsuć sobie całkowicie wyobrażenia o android w tv

PS. telewizor który kupiłem u Pana "kiki" za pośrednictwem tego forum w roku 2014 działa wciąż bardzo dobrze, także po latach wracam z podziękowaniami za pomoc w dokonaniu wyboru tv!

Moj post z 2014 r
Witam serdecznie

Mam ten TV od ponad roku i jestem mega zadowolony. Kiki mi polecił, dostałem zniżkę i wszystko działa tak jak ma działać. Mam teraz pytanie do konkretnego sprzętu. proszę spójrzcie w specyfikację głośnikow które podam i niech mi ktoś wyjaśni czarne na białym jak podłączyć zestaw głośników 5.1 creative inspire t6100. Z tego suba idą 3 przewody Jack. Tv ma tylko jednego Jack'a. Jak podłączyć konkretnie te głośniki do konkretnie tego TV aby uzyskać efekt 5.1 lub chociaż stereo... może jest jakaś przejściówka 3 jack na 1 jack.

Dziękuję z góry.
Pozdrawiam

Tarkowski A
 
Ostatnia edycja:
Do góry