Philips 32 PFL 5403D/12

Imgath

New member
Czy każdemu przed uruchomieniem telewizora trzeba czekać 10 sekund okolu jest to normalna rzecz czy wada?

Czekam na szybka podpowiedz !

Pozdrawiam, Łukasz
 

Imgath

New member
Dzwoniłem do serwisu Philips i powiedzieli mi ze to nie jest normalna rzecz tylko wada . nastepnego dnia poszedlem i zwrocilem telewizor . Wlasnie zastanawiam sie nad kupnem Sony 32 w 4000
 

tejot

New member
jestem mocno zaskoczony watkiem :???: U mnie tv (model 42pfl7633) z trybu stand by (tzw. czuwanie - czyli po wylaczeniu tv 'normalnie' pilotem) wlacza sie dokladnie ze stoperem w reku 15 sekund. A, ze jest to juz moj trzeci taki tv (w kazdym bylo to samo) to pozwole sobie zaryzykowac stwierdzenie, ze to jest zupelnie normlane.
Pozdrawiam!
 

Markko

New member
Niestety, ale to 10 sek to na dzień dziesiejszy chyba norma. Kupiłem dziadkom Sharpa D44 i jest to samo. Mnie to wkurza. Jak w jakimś 20 letnim Rubinie. Niby to całe oprogramowanie musi sie załadować dlatego to tyle trwa. Mam starego (2 letniego) Philipsa 26PF7321 i takie zjawisko nie wystepuje. Może im więcej bajerów tym dłużej to trwa.
 

elba2003

New member
Markko napisał:
Niestety, ale to 10 sek to na dzień dziesiejszy chyba norma. Kupiłem dziadkom Sharpa D44 i jest to samo. Mnie to wkurza. Jak w jakimś 20 letnim Rubinie. Niby to całe oprogramowanie musi sie załadować dlatego to tyle trwa. Mam starego (2 letniego) Philipsa 26PF7321 i takie zjawisko nie wystepuje. Może im więcej bajerów tym dłużej to trwa.

=====================================================
Mam Philipsa 42PGL7403D/10 od 20 dni i u mnie też tak niecałe 10 sekund trwa włączanie...
 

tejot

New member
no to moj grzeje tyły :D z wynikiem 15-16 sekund
model 42pfl7633 odpowiednik 42pfl7603
ktos jeszcze ma wiecej niz 10sek?
pozdrawiam!
 

MacGege

New member
Nie sprawdzałem ze stoperem ile to trwa ale mój 47PFL7603 też odpala dość długo, myślę ze to będzie spokojnie ok. 10 sekund.
 

luki_R

New member
Mój startuje w około 12 sekund, co ciekawe jak go uruchamiałem pierwszy raz po przywiezieniu do domu to uruchomił się byłyskawicznie.
 
Do góry