Philips 2020 - telewizor OLED 4K UHD Android 55OLED805/12

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 2020 - telewizor OLED 4K UHD Android 55OLED805/12

55OLED805_12-IMS-pl_PL

Niesamowita wydajność; minimalistyczna konstrukcja
Zanurz się w wyraźnym, doskonałym obrazie o naturalnych kolorach i bogatym kontraście. Ten smukły i elegancki telewizor Philips Ambilight 4K OLED zapewnia prawdziwą głębię i płynność ruchu w Twoich ulubionych programach. Technologia Ambilight pięknie dopełnia obraz.

Niesamowita wydajność; minimalistyczna konstrukcja
Telewizor OLED 4K UHD Android

  • Telewizor 139 cm (55") Ambilight
  • HDR 10+ | 99% WCG
  • Procesor SI P5 Perfect Picture
  • Android TV



Dolby Vision i Dolby Atmos: kinowa jakość obrazu i dźwięku
Obsługa najlepszych formatów audio i wideo Dolby oznacza, że treści oglądane w jakości HDR będą wyglądały i brzmiały perfekcyjnie i niezwykle realistycznie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz najnowszy serial online czy film na Blu-Ray, zachwyci Cię kontrast, jasność i kolory dokładnie odzwierciedlające zamierzenia jego twórców. Towarzyszący obrazowi dźwięk będzie przestrzenny, czysty, pełen szczegółów i głębi.

F400089771-FIL-global-001


Współpraca z usługą Alexa.
Nie musisz już szukać zaginionego pilota. Użyj własnego głosu, by sterować inteligentnym telewizorem Philips za pośrednictwem urządzeń z obsługą usługi Alexa, takich jak Amazon Echo. Włączaj telewizor, zmieniaj kanały, przełączaj się na konsolę do gier i nie tylko — za pomocą asystentki głosowej Alexa.

Magia systemu Ambilight, tylko od Philips.
Dzięki technologii Philips Ambilight możesz poczuć każdą chwilę. Inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora reagują na akcję rozgrywającą się na ekranie i emitują poświatę powodującą, że niemal zanurzysz się w obrazie. Spróbuj raz i przekonaj się o niezbędności tej funkcji do uzyskania pełni wrażeń.
55OLED805_12-RCP-global-001


Telewizor OLED firmy Philips. Tak wygląda realistyczny obraz.
Telewizor OLED firmy Philips zapewnia szerszy kąt widzenia i wyjątkowo realistyczny obraz HDR, dzięki którym każda scena wydaje się imponująco realistyczna. Czerń jest głębsza, kolory bardziej żywe, a szczegóły w cieniach i jasnych partiach pozostają precyzyjnie odwzorowane.

Procesor P5 ze sztuczną inteligencją. Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz pozostaje realistyczny.


55OLED805_12-U4P-global-001
Procesor P5 Philips z technologią SI zapewnia obraz tak realistyczny, że czujesz się jego częścią. Zaawansowany algorytm SI przetwarza obrazy w sposób podobny do ludzkiego mózgu. Bez względu na to, co oglądasz, zapewnia on wszystkie szczegóły, kontrast, bogate kolory i płynny ruch.

HDR10+: zobacz więcej szczegółów tak, jak zaplanował to reżyser
HDR10+ w telewizorze Philips sprawia, że jakość obrazu jest jeszcze bardziej naturalna i realistyczna. Dynamiczne metadane umożliwiają dostosowanie poziomów jasności klatka po klatce. Od błękitnego nieba po świątynie oświetlone światłem świec — kolory wyglądają jak żywe, odwzorowane są oryginalne detale, a kontrast jest nieskazitelny.
55OLED805_12-A2P-global-001


Android TV. Sprytny i intuicyjny.
Telewizor Philips z systemem Android oferuje Ci rozrywkę, którą lubisz, kiedy chcesz. Możesz dostosować ekran główny, aby wyświetlać ulubione aplikacje, co ułatwia rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i programów, które lubisz. Możesz też kontynuować oglądanie od momentu jego przerwania.

Asystent Google
Telewizor Philips z systemem Android i Asystentem Google umożliwia sterowanie funkcjami za pomocą głosu. Chcesz znaleźć rozrywkę i aplikacje, grać w gry lub uzyskać odpowiedzi na ekranie? Wystarczy zapytać. Możesz również sterować urządzeniami kompatybilnymi z Asystentem Google w inteligentnej sieci domowej.
 

leonid113

Member
Koledzy jestem przed zakupem takiego telewizora 55OLED805/12, ale zaczynam mieć wątpliwości. Z tego co czytałem w opiniach i opisach, często mówi się o wypalaniu pikseli tak jak w plazmie i że żywotność możliwa nawet do 2 lat. Czy to możliwe za taką kasę? Ja mam jeszcze do dzisiaj Samsunga LED z serii D7000 40" i obraz żyleta oczywiście w kategorii FULL HD. Proszę o jakieś sugestie przed zakupowe :). Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy Oled zagra zdecydowanie lepiej niż Twój LCD.
Możesz kupić spokojnie. Ma obecnie 7 zabezpieczeń przed wypalaniem.
Jak dodatkowo zastosujesz przeformatowywanie nie ma problemów z powidokami.
W klasie cenowej jakości - jeden z najlepszych w historii.
Jak będziesz niebieski masz dodatkowo specjalną ofertę cenową Plus pakiet gratisów o wartości 500 zł
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Kup dobrego LCD i będziesz miał spokojną głowę , Celuj w Sony wyższe modele albo poczekaj na nowe Philipsy MicroLedy ( sam jestem ciekaw ich )
Chyba że z kasą stoisz wysoko to stać
 

leonid113

Member
Witam.

Dzięki za szybką reakcję na moje zapytanie. Ten model ma mój kolega więc wiem że będzie lepszy niż mój, stąd ewentualny zakup. Wiem jakie ma zalety, przede wszystkim dla mnie Android za pomocą którego mogę wgrać przeglądarki plików video na których mi przede wszystkim zależy, bo mogę swoje filmy rodzinne razem z pełnym menu oglądać bezpośrednio na TV i nie potrzebuję wtedy żadnych odtwarzaczy stacjonarnych. Jedyne co mnie bardzo nurtuje to te wypalania pikseli, a piszą o tym właściciele tego TV , że mimo tych 7 zabezpieczeń i tak to nic nie daje. Kupując tak kosztowny TV chciałbym go mieć parę lat jak mój LED. Myślę że każdy by się zastanawiał wydając tyle kasy?. Dlatego jak to jest faktycznie z tym wypalaniem?.
Pozdrawiam.
 

leonid113

Member
Kolego "kiki" co masz na myśli odnośnie "Jak dodatkowo zastosujesz przeformatowywanie nie ma problemów z powidokami." O co tu chodzi bo nie jestem tak oblatany w tej materii?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawa dotyczy różnych trybów formatu, tak jak to miało miejsc przy palzmach.
 

SDman

Banned
Kolego "kiki" co masz na myśli odnośnie "Jak dodatkowo zastosujesz przeformatowywanie nie ma problemów z powidokami." O co tu chodzi bo nie jestem tak oblatany w tej materii?
Włączasz tryb "powiększania obrazu" abym np. pasek informacyjny zniknął czyli psujesz jakość obrazu aby oszczędzać panel, hmm :niewiem:. Można również wyłączać obraz i tylko słuchać -to akurat polecam i chwalę te firmy, które mają "display off" dwoma kliknięciami np. Sony.
Polecam dlatego, że taki 55" OLED bierze od 70-180W dobrze skalibrowany, a bez obrazu +-40W :mrgreen:
 

leonid113

Member
No to "Fajnie" TV prawie za 7 tysi i ja mam pilnować aby obraz się nie spaprał jakimiś powiększeniami i zmniejszeniami obrazu zamiast po prostu oglądać z przyjemnością. Coraz lepiej, robią Nas w konia i to mnie się nie podoba a zarazem ten TV eliminuje z zakupu :(. Szkoda bo obraz i pozostałe możliwości Super.

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma obowiązku.Mam Oleda i jest rewelacyjna jakość obrazu. Nic tego nie przebije.
 

leonid113

Member
Koledzy. Jednak po weryfikacji za i przeciw,kupiłem ten TV. Jakość super-WARTO. Moje pytanie to czy ktoś z Was ma zainstalowany moduł Cam Ci plus cyfrowego Polsatu lub NC+ w tym telewizorku. Jeżeli tak to czy nie ma problemów i czy warto ten moduł w TV czy lepiej zewnętrzny tuner? Z tego co wiem to zaletą zewnętrznego jest zainstalowany dysk do nagrywania. Proszę o jakieś podpowiedzi co lepsze?
Pozdrawiam.
 

leonid113

Member
Koledzy, jakiego typu złacza HDMI ma ten Philips 55OLED805/12 bo nic nie jest nigdzie napisana. Nawet w instrukcji obsługi w danych technicznych.
 

leonid113

Member
A czy jest to gdzieś wyszczególnione w opisie producenta instrukcji ?. Bo dziwii mnie że TV za tyle kasy i niem ma właśnie 2.1
 

leonid113

Member
Witam koledzy, ostatnio jak oglądałem program TV na matrycy pokazały mi sie od doły pionowe ledwo zauważalne trzy smugi żółtego przebarwienia. Nie pokazało mi sie ostrzeżenie o odświeżaniu matrycy ani nic innego. Wyłączyłem TV na 15 min i wszystko powróciło do normy. Czy to normalny objaw?. Tak nawiasem jaki jest następny model o tych parametrach wypuszczony po tym moim czyli 55OLED805/12. Może jest już lepszy model 55". Piszę bo gdyby coś się z nim działo to mam na gwarancji jeszcze a takiego samego już chyba nie ma na rynku. Pozdrawiam i proszę o podpowiedzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Postępuj zgodnie z instrukcją wówczas nie masz się czego obawiać.
Short View nie są groźne.
 
Do góry