Philips 2015 - co nowego niosą nowe modele ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 2015 - co nowego niosą nowe modele ?
  • seria 6000 będzie posiadać w 2015 roku już
    • Ambilight trójstronny
    • Aktywne 3D
    • Android TV
  • Seria 7000 będzie wyposażona w 2015 roku :
    • Ambilight potrójny
    • Pasywne 3D
    • UHD TV
    • Android TV
Czekamy na Amblight nowej generacji:

[youtube]zKJ2-CCwBHs[/youtube]
 

Rafal7

Banned
Ten na tym filmiku jest oszukany.
Jeśli chodzi o same barwy ok, ale te niewyraźny rozmyty obrazy na ścianie ,szczególnie na końcu filmiku i jego duża wielkość to oszustwo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wcale nie . Na zdjęciu które robiliśmy sami jest dokładnie tak samo i jest ostro.
Kamera przecież każdy wie że chwyta ostrość pierwszego planu!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pożyjemy zobaczymy, ludzie kupią i zobaczą na oczy, będą filmiki w sieci ... wszystko będzie jasne..
 

accu

New member
Bez reklam
Pożyjemy zobaczymy, ludzie kupią i zobaczą na oczy, będą filmiki w sieci ... wszystko będzie jasne..

Witam uprzejmie,
Najprędzej to w 2016 r . Ale czy to takie ważne ...
Ważne , żeby w końcu oprogramowanie w telewizorach TP Vision z logo Philips było na przyzwoitym
poziomie , a użytkownicy tych telewizorów nie byli "beta"testerami jak to ma miejsce teraz ... :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

bluray

Banned
Teraz soft Philipsa jest bardzo OK !
Piszę bo mam model 2014 z żyroskopowym pilotem i klawiaturą na "pleckach". Chyba nikt tego nie robi.
Z dogodności Android TV nie korzystam.
Czekamy na nowości ale na półkach sklepowych.

Jakość obrazu, skalowanie z dvb-t / TVP-1/TVP 2/ TVN hd / TVN 7HD / TTV HD) DVB-T HD to TOP !
Nie m różnic z SAT TV NC+ !
Żadnych.
No i jak chcę to mam nastawy "plazmowe" !
- tryb oszczędności energetycznej (w nocy),
- tryb tzw. filmowy.
To lepiej gra niż plazma wysokiej klasy.
 
Ostatnia edycja:

Mi-ś

New member
A ja mam pytanie @kiki, jakie matryce będą montowane w poszczególnych seriach, czy już coś wiadomo ? Chodzi mi o matryce 100 Hz i VA.
Może wreszcie wymieniłbym w tym roku mojego 32 calowego 7332 na jakieś 50 cali :)
 

accu

New member
Bez reklam
Teraz soft Philipsa jest bardzo OK !


Witam uprzejmie,

Jest zima , więc można czasem sobie pożartować , aby się móc się pośmiać , bo to przecież zdrowiu służy.:neutral:
OK to będzie , jak firma TP Vision zmieni swój zespół programistów na nowy .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No proszę Cię...
Przecież jak ktoś jest zadowolony to zazdrościsz czy co ?
 

accu

New member
Bez reklam
No proszę Cię...
Przecież jak ktoś jest zadowolony to zazdrościsz czy co ?

Witam uprzejmie,

U mnie wieje mocno...
Wyrażam tylko swój pogląd i nic więcej ...:neutral:

BTW , ten ktoś nawet nie podał , jaki telewizor firmy TP Vision z logo Philips z systemem Android z roku 2014 użytkuje . Chyba się wstydzi , można tak domniemywać ...

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Oprogramowanie 7008 w przypadku obsługi TV z kartą CAM pozostawia wiele elementów do życzenia. Guaid to jakieś nieporozumienie. Wyświetlanie informacji jest tak ubogie że chyba bardziej już nie może, dlatego mam nadzieję że do super obrazu i ambilight dołączy w końcu profesjonalne oprogramowanie w 2015 roku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oprogramowanie 7008 w przypadku obsługi TV z kartą CAM pozostawia wiele elementów do życzenia. Guaid to jakieś nieporozumienie. Wyświetlanie informacji jest tak ubogie że chyba bardziej już nie może, dlatego mam nadzieję że do super obrazu i ambilight dołączy w końcu profesjonalne oprogramowanie w 2015 roku.

Myślę że wiele osób tego sobie życzy w tym i ja pomimo że ni e mam Philipsa to mam mały sentyment do tej firmy...
 

pantomima

Banned
Teraz soft Philipsa jest bardzo OK !
Piszę bo mam model 2014 z żyroskopowym pilotem i klawiaturą na "pleckach". Chyba nikt tego nie robi.
Z dogodności Android TV nie korzystam.
Czekamy na nowości ale na półkach sklepowych.

Jakość obrazu, skalowanie z dvb-t / TVP-1/TVP 2/ TVN hd / TVN 7HD / TTV HD) DVB-T HD to TOP !
Nie m różnic z SAT TV NC+ !
Żadnych.
No i jak chcę to mam nastawy "plazmowe" !
- tryb oszczędności energetycznej (w nocy),
- tryb tzw. filmowy.w
To lepiej gra niż plazma wysokiej klasy.

Nastawy plazmowe ? - Super . To masz w zasadzie Pseudo plazmowy obraz jeśli tak można by to ująć ,bo do prawdziwego plazmowego bardzo mu daleko .

Wiesz,nie o to chodzi że mam plazmę i bronię jej za wszelką cenę,może kiedyś ale nie obecnie .Pojawiły się nowe technologie na rynku jak oled i to one wiodą prym w jakości ,ale nie sposób przejść bokiem obok tego jak porównujesz obraz Phila który tam posiadasz do bardziej ambitnej plazmy . Moja vt60 jak to Kiki powiada wciąga Twojego Philipsa nosem :) .
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Też tak uważam do plazmy Panasa to daleko i nie tylko Philipsowi.. to zupełnie jest inny obraz patrząc na tv ledy.. a kwestia gustu już co komu się podoba i jakie ma warunki oświetleniowe w salonie.
 

pantomima

Banned
No dokładnie . Co kto lubi ,ale pewnych rzeczy nie ma co zakłamywać . Głównie na myśli mam to że trudno na ledzie uzyskać obraz plazmy jak i odwrotnie .Dwie technologie generujące tak bardzo różne obrazy od siebie ,o czym mowa...
 

pantomima

Banned
Dodam coś jeszcze od siebie ,taka refleksja .Wszystko zasuwa z tak zawrotną prędkością że trudno to ogarnąć . Chcąc być na bieżąco trzeba by było wymieniać sprzęt rtv co 12 miesiecy , żadna nowość ,ale kto by dał tak radę. Meritum - posiadam tv jak w opisie i pasuje mi ten obraz- wszystkie te krzywizny,ambilighty ,androidy są mi zbędne . Tv który posiadam z obrazem jaki generuje wystarcza mi w 99%. Ta sama vt60 z przekątną 75" , matrycą Uhd u mnie w salonie i bez kitu - dział nowości związanych z TV dla mnie nie istnieje !
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak piszecie że "obraz zjada" , "daleko do obrazu",to podajcie konkretne argumenty,bo uogólnianie jest trochę mało "profesjonalne" :)
 
Do góry