Philips 2013 czyli wszystkie nowości LCD LED Philipsa z pełną specyfikacją.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele 7007 dostają nowe up date i działają normalnie.
Nowe modle nie mają już żadnych problemów z płynnością.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jedrzej ty masz ten tv czy tak sadzisz ze jest to porownywalne do innych marek ??? Druga sprawa slowo porownywalny to wiesz jest bardzo szerokie ja znam ludzi dla ktorych tv za 5 tys. jest porownywalny jesli chodzi o obraz jak tv za 10 tys ..... I ostatnia sprawa jeden z kolegow tutaj ma soft mysle ze ostatni i dalej uwaza ze jest to wolniej jak w innych markach i dalej potrafi sie zawieszac jemu pilot.... ale tak czy siak mysle ze to najmniejszy problem jaki ma philips z zeszloroczna seria...
Kiki a pisales ze philips nie ma problemu z plynnoscia ( chodzi o zeszloroczna serie ) a teraz napisales ze nowe serie nie maja problemu z plynnoscia.... to jak to w koncu jest???
Bo raz tak piszesz a raz inaczej.... i powiem Ci kolego ze to nie jest "problem" - to tak ten typ ma i kupujac philipsa trzeba to zaakceptowac i musi to czlowiekowi odpowiadac..... a jesli ktos kupi a pozniej marudzi jak to wiele osob pisze na forum w roznych tematach ze plynnosc jest nie taka to po co kupowal skoro kazdy wie ze ta plynnosc jest taka a nie inna...
A teraz jesli piszesz ze juz nie ma problemu z plynnoscia philips w nowych seriach to by bylo fajnie ale ja i wiele osob teraz jednak musi sie naocznie przekonac ze philips nie ma problemu przede wszystkim z awaryjnoscia softu i innych ustrojstw, ktore ludziom utrudniaja zycie.... i dostepnosc.... ale tak jak mowie zawsze - pozyjemy zobaczymy, zycze tego philipsowi bo kiedys chcialbym miec taki tv u siebie na razie zamowilem co innego komu bardziej ufam...
lolek
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Widzisz Lolek126 tak się składa że obecnie mam Phila 55''6007 i LM 55''765 i mam dokładne porównanie i nie muszę biegać do sklepu żeby naocznie zobaczyć . Może jest tak że sam bez kolegów;) porównuję to nie jestem obiektywny?. Dla mnie zwykłego oglądacza programów tv i filmów B.Ray telewizor spełnia moje oczekiwania i jestem zadowolony. Przymierzam się do sprzedaży LG i zakupu 55''7008/8008 , a jeżeli jest w nich poprawa w jakości obrazu to wolne menu na pewno nie będzie dla mnie przeszkodą do zakupu tego tv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Płynność obecnie nie odbiega od innych.
A pozostałe wysposażenie i mozliwości pokazują wyraźną przewagę tego Philipsa.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Kiki czy są dostępne 55'' PFL 7108 ?
Z tego co zauważyłem to seria 6008/7008 nie posiadają tunera satelitarnego , czy możesz to potwierdzić .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wcześniej powiedzieli że nie. Na konferencji wysłuchali wielu zapytań i powiedzieli że tak. Ale jutro lub pojutrze będę wiedział kiedy. Mowa o 7108.
Drugie pytanie masz pełen wpis z systemu informacji . Mają DVBS obydwa modele. Nie mają innych rzeczy - ale o tym w teście.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jedrzej to tobie ma odpowiadać wiec jeśli Ty jesteś zadowolony to jest ok , ja mowie tylko to co ja zaobserwowałem razem z kolegami i z tego co pisza ludzie , a dużo osob pisze ze jest wolniej jak w innych tv i tyle... na pewno nie jest to jakas wada nad która trzeba byłoby debatować godzinami .... ale jest wolniej i jest to zauważalne... jak w sklepie ogladalismy i jeden z ludzi przygladajacych się nam powiedział zdanie" ze jest tak wolny ze można w tym czasie zrobic sobie kawe" oczywiście gość przesadzil ale to daje jakiś obraz... ale tak jak pisałem nie ma tym co się przejmowac sa inne poważniejsze wady jak dla mnie... marze o tym żeby kiedyś powstal tv z czernia philipsa i z plynnoscia sonego :)
lolek
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Wcześniej powiedzieli że nie. Na konferencji wysłuchali wielu zapytań i powiedzieli że tak. Ale jutro lub pojutrze będę wiedział kiedy. Mowa o 7108.
Drugie pytanie masz pełen wpis z systemu informacji . Mają DVBS obydwa modele. Nie mają innych rzeczy - ale o tym w teście.
Wiadomo coś nowego w temacie PFL 7108?, pytałem o tunery bo na stronie Philipsa brak było w specyfikacji .
 
Do góry