Philips 2013 czyli nowości Philipsa na najbliższy sezon.

beny

New member
Jakie w/g Was powinny byc ceny w stosunku do jakosci za te modele 6008,7008,8008 - jakos tak wychodzi ze 6008 bedzie tanszy o ok 1000zl od 7008 i potem 8008 adekwatnie ale ile za model najdrozszy powiedzmy 55pfl6008,7008,8008 czy cena 5500 za (55pfl6008) - to cena juz dobra ?bo nizsze modele maja rozne promocje i trudno to zapamietac taz jest po 3900 raz po 3500 :)
 

ferges

New member
Na pewnym portalu aukcyjnym 47 cali jest za 4590. Najdziwniejsze, że ten sam sklep, ale u siebie na stronie sprzedaje po 4800.
Na euro był kod -200 zł.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

WojtR

Member
Bez reklam
6008 vs 5537 oczywiście można napisać , że inne ustawienia , manipulacja przed sprzedawców ale na kilkadziesiąt TV i tych przypadkowych ludzi z obsługi jakoś w to nie wierze




20130410203223.jpg


20130410203209.jpg


20130410203213.jpg
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
kolego nie spamuj hehe:p. Tak jak już się wypowiedziałem. Ciekawe jak by one byłyby zamienione miejscami:). Całkowicie inne kąty mają :)
 

WojtR

Member
Bez reklam
odpowiadam CI i tutaj może metodyka pokazania zdjęć nie dobra bo nie pomyślałem , żeby zrobić jeszcze te zdjęcia z tej samej odległości od 5537 ale utrata jakości obrazu była zdecydowanie mniejsza

A w tej samej klasie ( przynajmniej cenowej bo to jest wyznacznik dla kupującego ) widywałem zdecydowanie lepiej wypadające TV

ot tylko moje spostrzeżenie , niestety testów na razie doczekać się nie można tylko powoli niestety jak wiele osób mam wątpliwości do ich wiarygodności i obiektywności , no ale nie można tego wymagać jeśli ktoś jest jednostką handlową w obrocie danego producenta


Więc niestety trzeba zaleźć złoty środek między opiniami z różnych forum jak i opiniami użytkowników końcowych jak i swoich spostrzeżeń
 

strzala

Member
Bo jej jeszcze nie ma.
Ostatnia strona to nr 4

Niestety oprócz problemu związanego z przekierowywaniem do innych wątków niż się w rzeczywistości kliknęło, to jest drugi poważny problem na tym forum. Tzn. często w różnych wątkach na tym pasku do wyboru stron pokazuje od 1 do nawet 4 kolejnych stron, których w rzeczywistości jeszcze nie ma. W aktualnym wątku już wczoraj pokazywało 5 stronę, którą dopiero zapoczątkował Twój nocny wpis. Zauważyłem, że te problemy występują np. w aktualnych wersjach przeglądarek Chrome czy Firefox, ale np. w starym IE6 wszystko jest prawidłowo.
 

Fenervil

New member
Piszesz "poprawa jakości telewizora" ... jakos mało mi to mówi :D
Sorry, ale 90% informacji to rzeczy że tak powiem uboczne w stosunku do ZASADNICZEGO przeznaczenia telewizora - JAKOŚĆ OBRAZU to jest najważniejsza sprawa.

W danych techn np modeli 6xxx TYLKO JEDNA POZYCJA mówi o obrazie (na hyhy 3 pozycje :D ) , że niby coś lepiej, tzn 500Hz PMR ... co to w ogóle da, jeżeli HDNM jest NIEUŻYTECZNE i WSZYSCY (kaibrujący również !) nakazuja ten syf WYŁĄCZYĆ.

HDNM- wolisz oglądać trzęsące się kontury w trakcie ruchu. Powodzenia. Używam Digital Natural Motion od 2004 roku wraz z Pixel Plus i powrót do drgań wszystkiego co się poruszy na ekranie to tak jakbym miał zepsuty telewizor...
 

Swirek00

New member
HDNM- wolisz oglądać trzęsące się kontury w trakcie ruchu. Powodzenia. Używam Digital Natural Motion od 2004 roku wraz z Pixel Plus i powrót do drgań wszystkiego co się poruszy na ekranie to tak jakbym miał zepsuty telewizor...

U mnie nic się nie trzęsie. Może masz zepsuty telewizor?
 

emer

Member
Bez reklam
HDNM- wolisz oglądać trzęsące się kontury w trakcie ruchu. Powodzenia. Używam Digital Natural Motion od 2004 roku wraz z Pixel Plus i powrót do drgań wszystkiego co się poruszy na ekranie to tak jakbym miał zepsuty telewizor...
Czytaj uważnie - ja piszę o funkcji HDMN, a nie o "Digital Natural Motion od 2004 roku wraz z Pixel Plus" (właściwie to dobre było tylko w CRT). Wolę trooooszkę "trzęsące się kontury w trakcie ruchu", niż kiczowaty teatr + artefakty.
 
Do góry