pfl6007k problemy

Miczu

New member
Witam od grudnia zeszłego roku jestem posiadaczem philipsa 32pfl6007k niestety z perspektywy czasu uważam zakup jako nietrafiony. Telewizor mimo najnowszych aktualizacji często się zacina, raz na 2,3 dni ekran potrafi się sam z siebie wyłączyć i przez chwilę telewizor na nic nie reaguje, po czym trzeba go zresetować. Telewizora używam jako monitora i gdy włączam tryb komputerowy, obraz przesuwa się o jakieś 3 milimetry w prawo i jest przez to obcięty, na nic zdaje się kombinowanie w ustawieniach, ostatnio po włączeniu przestał reagować na pilot i przyciski z tyłu obudowy i musiałem odłączyć go od zasilania. Ostatni problem polega na tym, że przy przełączaniu np. z komputera na dysk usb pojawiają się się jakieś dziwne znaczki w kolorze zielonym i fioletowymi po chwili znikają czasami ucinają obraz z lewej o jakieś 10 cm. Czy macie podobne problemy ze swoimi telewizorami?? Czy mogę liczyć na wymianę lub zwrot pieniędzy przy reklamacji. Ps. zmiana oprogramowania na nowsze nic nie pomaga.
 

screw_driver

New member
ja bym na nic nie liczył od strony philshita,od dwoch miesiecy nie moge sie doczekac odpowiedz dlaczego tv nie odtwarzają divixów z dysków NAS mimo ,że tak maja napisane w "pomocy" wbudowanej w tv.
Rada: uzbieraj kase,tv sprzedaj-może jakis desperat go kupi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie potrzebnie się męczysz. Zgłoś do serwisu , wgrają Ci właściwe aktualizacje i po kłopocie. Musiałeś mieć model z wcześniejszego wypustu. Ale aktualizacja z pena serwisowa załatwiała sprawę. Nie sprzedawaj bo gra naprawdę extra.
 

mistrzb

Member
Obserwuj oficjalne forum philipsa
TV: Software 2012 models
Jesli nie znajdziesz tam rozwiazania to przynajmniej dowiesz sie czy inni maja podobne problemy. Oczywiscie TRZEBA je zglaszac, bo sami sie nie domysla, ze cos jest nie tak ;)
To forum rzeczywiscie dziala i obsluguja go ludzie z supportu philipsa ;), czesto szczegolowo dopytuja o wystepujace problemy.
Tylko ludzie BADZCIE AKTYWNI na oficjalnym forum, jesli chcecie zeby bylo lepiej :) Sorki za zale i wykrzykniki, ale jak widze tyle problemow na pomniejszych forach, a na oficjalnym cisza, to tak sie zastanawiam kto ma te problemy rozwiazywac, sprzedawca czy producent ;)
 

Miczu

New member
ok Dzięki za pomoc na pewno do nich napisze, ale jednak chyba spróbuję wysłać go na gwarancję, może jakimś cudem zwrócą mi pieniądze, chociaż szczerze to sobie to wmawiam bo szansy nie ma praktyczne żadnej. Poza tym denerwuje mnie jeszcze w moim tv jedna rzecz: to że ma mało koloróe i gdy odpalę jakąś grę na komputerze to w cieniach widać różne kolory i jest to irytujące
 

Miczu

New member
no szczerze to trochę żałuję, że przed kupnem telewizora czytałem to forum, bo opinii na temat philipsa była bardzo dużo pozytywnych, a rzeczywistość jest niestety bardzo odmienna, teraz bym sobie śmigał na lg lm660s, a tak to się męczę
 

slonik666

New member
ja posiadam 42PFL6007 rowniez uzywam jako monitora ale nie mam takich dziwnych schiz jak niektorzy. Generalnie jeste zadowolony z zakupu. Na Pc usawione 59Hz bo na 60Hz telewizor nie radzil sobie z plynnoscia na filmach full hd. Na xobxie i ps3 sprawuje sie wysmienice.
 

elwis85

New member
no szczerze to trochę żałuję, że przed kupnem telewizora czytałem to forum, bo opinii na temat philipsa była bardzo dużo pozytywnych, a rzeczywistość jest niestety bardzo odmienna, teraz bym sobie śmigał na lg lm660s, a tak to się męczę

Tak samo żałuje że przeczytałem test sponsorowany na tym forum bo teraz bym oglądał filmy a nie oddawał do serwisu tv co 2 tygodnie dziekuje bardzo :x
 

lipikar

New member
Witam,

posiadam w/w sprzęt sprzęgnięty z Cambridge Audio Azur 351R i mam niewielki problem.
Przy "utracie sygnału" audio Cambridge przechodzi on w tryb oczekiwania. Tzn. np. przy zmianie kanału z jednego na drugi potrafią być 2-3 s ciszy i dopiero na Cambridgu pojawia się sygnał. To samo przy włączeniu youtuba na tv. Dźwięk pojawia się po chwili.

Wina ustawień telewizora czy amplitunera? Bo już nie mam pomysłu co zmieniać w ustawieniach. Bawiłem się ustawieniami zarówno tv jak i amplitunera.
 

andrzej4

New member
Witam od grudnia zeszłego roku jestem posiadaczem philipsa 32pfl6007k niestety z perspektywy czasu uważam zakup jako nietrafiony. Telewizor mimo najnowszych aktualizacji często się zacina, raz na 2,3 dni ekran potrafi się sam z siebie wyłączyć i przez chwilę telewizor na nic nie reaguje, po czym trzeba go zresetować. Telewizora używam jako monitora i gdy włączam tryb komputerowy, obraz przesuwa się o jakieś 3 milimetry w prawo i jest przez to obcięty, na nic zdaje się kombinowanie w ustawieniach, ostatnio po włączeniu przestał reagować na pilot i przyciski z tyłu obudowy i musiałem odłączyć go od zasilania. Ostatni problem polega na tym, że przy przełączaniu np. z komputera na dysk usb pojawiają się się jakieś dziwne znaczki w kolorze zielonym i fioletowymi po chwili znikają czasami ucinają obraz z lewej o jakieś 10 cm. Czy macie podobne problemy ze swoimi telewizorami?? Czy mogę liczyć na wymianę lub zwrot pieniędzy przy reklamacji. Ps. zmiana oprogramowania na nowsze nic nie pomaga.

Nie chcę Cię straszyć ale miałem takie same objawy tzn.wyłączał się sam i pomagało tylko wyłączenie z gniazdka do czasu aż się wogóle nie włączył i oddałem go do serwisu philipsa gdzie czekam już blisko dwa miesiące i nie mam tv za to mam zszargane nerwy i wkurzoną cała rodzine z powodu braku telewizora.Tak ogólnie też jestem zawiedziony tym tv zwłaszcza wolnym przełączaniem kanałów i brakiem płynności ruchu.
 

andrzej4

New member
Płynność można ustawić, masz na gwarancji i czekasz 2 miesiące ?

Tak naprawde blisko dwa miesiące nie wiem już co robić jestem tak zdesperowany i wściekły że chyba odbiore go zepsutego i wrzuce do rzeki tylko nie wiem gdzie on nawet się znajduje!!! Na początku philips mi powiedział że jeżeli nie naprawią do miesiąca to dostane nowy ale teraz się wszystkiego wypierają. Chyba założe jakąś strone antyphilips pl może to pomoże?
 
Ostatnia edycja:
Do góry