PETRUS, a inne platformy cyfrowe

ivf

New member
czy ktoś miał okazję "przesiąść się" z kablówki Petrusa (opcji cyfrowej) na inną platformę cyfrową lub vice versa?
ciekawi mnie jakość obrazu - Petrus vs inne platformy, a nie mam jakiejkolwiek możliwości porównania..
 

ernane

New member
zazwyczaj lepiej miećsygnal w 100% dla siebie nie dzielony jak to jest w kablowkach a tak masz z satelity.
ja sie przesiadalem z kablowki na tvsat i co jest najfajniejsze? ilosc kanalow fta za ktore nie place a w kablowce za nie doplacalem. w tym darmowe HD
 

przemo73

New member
Bez reklam
Temat stary, ale nie chcę zakładać nowego. W końcu dotyczy tego dostawcy.
W związku z tym, że Multimedia zrobiła psikusa i z dniem 1 stycznia wyłączyli nSport i nSport HD w DTV, poważnie myślę o pożegnaniu się z nimi. Mam do wyboru albo konkurencyjną kablówkę Petrus, albo zamontowanie anteny od C+ i N (jak się już połączą).
Czy ktoś z forumowiczów ma lub miał Petrusa i może coś powiedzieć na temat jakości sygnału w porównaniu do MM?
 

kamko

New member
Witam

Moim zdaniem w bezpośrednim porównaniu lepiej wypada Petrus. Przede wszystkim jakość nadawanych programow jest lepsza.
Dla klientów, którzy maja alternatywę w postaci podpisania umowy z Multimedią przedstawiają bardzo ciekawa ofertę tj. za 69zł otrzymasz dostęp do oferty z 16 kanałami HD, internet 10Mb przez całą dobę i 50 minut na wszystkie numery stacjonarne. Dodatkowo masz możliwość otrzymania modułu CAM zamiast dekodera. Jedynym minusem dla Ciebie może być kanał nSport HD, aby go posiadać musiałbys wykupić pakiet za ok 150zl. Natomiast istnieje możliwość rozszerzenia powyższej oferty o dodatkowe kanały sportowe m.in. Eurosport 2, nSport, Polsat Sport Extra w cenie 10,90.
Mam nadzieje, że trochę pomoglem

Pozdrawiam
 

przemo73

New member
Bez reklam
Rozumiem że w pakiecie sportowym nie ma nSportHD. Szkoda ale to wielkim problemem nie jest. Cieszy mnie że mają moduł cam. No i pełny pakiet C+HD. Jutro się chyba do nich przejdę. Może mają inne oferty dla klientów których chcą przejąć od konkurencji.
Dziękuję za odzew.


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

kamko

New member
Z tego co się orientuje lepszej oferty nie uzyskasz, ale próbuj i informuj. W pakiecie sportowym niestety nie ma kanałów sportowych HD (to jest największy minus tej kablówki)
 

przemo73

New member
Bez reklam
Rozmawiałem z Petrusem. Masz rację, w pakiecie z internetem i telefonem sprzedają tylko zestaw Standard HD. Ale nie za 69 tylko 79 złociszy. Może po nowym roku podnieśli ceny.
Jak dla mnie jest to mało opłacalne. Jakby doliczyć Canal+ HD za 43 zeta i sport za 11 wychodzi 133 peleny. Teraz w MM za 120 zł mam największy pakiet plus Sport Extra, Kids i C+HD oraz net 12/20 Mb więc przejście mi się nie opłaca.
Zostaje czekać na ofertę połączonych C+ i n oraz to co zaoferuje MM. No chyba, że w Petrusie się coś zmieni.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Byłem u ojczulka we Włocławku. Korzysta co prawda z Satfilm, a nie Petrusa którego dotyczy ten temat, ale tam także nadal jest nSport.
 
Do góry