Perform in background problem

Balcerz

New member
Mial ktos kiedykolwiek tutaj blad,juz wyjasniam.Kiedy chcemy cokolwiek sciagnac z playstation store dajemy downloading nastepnie klikamy na perform in background zeby bez przeszkod sciagalo sie w tle.U mnie kiedy na to wlasnie klikam wychodzi taki oto blad f0455357.Szukalem wszedzie ale nic na ten temat nie znalazlem.Pomoc,please!
 
Ostatnia edycja:

Balcerz

New member
Tak,dokladnie,tylko kiedy zapisuje na dysk,znalazlem co nieco na necie odpowiedzi ale zadna nie jest odpowiednia.Bede musial zrobic reset,z drugiej strony dziwne ze nikomu to sie nie przytrafilo jeszcze.
 

dienekes' shade

New member
Słabo Kolega szukał ;)

Osobiście nie zetknąłem się z tym błędem, ale znalazłem taką praktyczną poradę (ponoć u autora zadziałało):

"skasuj wszystkie dema/gry itp, które już pobrałeś, a jeszcze nie zostały zainstalowane"

Poza tym, funkcjonuje przecież Centrum Obsługi Klienta Playstation : 0-801-230 000.

Proponuję zadzwonić i przedstawić problem.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Porada dosyć fajna i może działa ale co jak ktoś miał pobrane 30 GB instalek i jeszcze tego nie instalował?
Dodam, że gościu jechał na modemie i pobierał te rzeczy przez 2 miesiące.:mrgreen:

Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Abstrakcja :D Przytoczyłem "poradę" na dowód, że OP nie jest odosobniony i w myśl prawidła "szukajcie, a znajdziecie" można wygooglać to i owo :p

IMO, trzeba dzwonić pod wskazany numer - zasłyszałem, że polskie centrum ma całkiem łebskich ludzi (w odróżnieniu do "fachowców" ze Stansów...).
 

Balcerz

New member
Problem jaki kolega przytoczyl mnie nie dotyczy,nie mam zadnych niezainstalowanych gier.Usunalem wszystko z plejka i to nadal nic nie dalo.Zrobilem formata i wszystko hula jak trzeba!dzieki i pozdrawiam!
Co do strony playstation to szukalem numeru telefonu ale niestety polska strona dzisiaj nie dziala:???:.Ten numer dziala tylko na terenie polski,zza granicy nie zadzwonisz
 
Ostatnia edycja:

Balcerz

New member
dienekes' shade napisał:
Abstrakcja :D Przytoczyłem "poradę" na dowód, że OP nie jest odosobniony i w myśl prawidła "szukajcie, a znajdziecie" można wygooglać to i owo :p

IMO, trzeba dzwonić pod wskazany numer - zasłyszałem, że polskie centrum ma całkiem łebskich ludzi (w odróżnieniu do "fachowców" ze Stansów...).
Tutaj chodzilo mi o polske,problem znalazlem i owszem ale nie napolskich stronach
 

dienekes' shade

New member
A na amerykańskich, czy brytyjskich forach straszy, czy biją? I od kiedy "szukałem wszędzie" oznacza wyłącznie polskie fora? :twisted:

Rozumiem, że Kolega za "wielką wodą", na północy i mógł zapomnieć, że Polska, piszemy przez P :evil:
 
Ostatnia edycja:
Do góry