Pełna otwarta przeglądarka + flash - propozycje telewizorów

abcd981

New member
Wiem że niejednokrotnie temat był poruszany, ale zawsze warto odświeżyć :D Chodzi mi o telewizor z pełną otwartą przeglądarką internetową która obsługuje flash. Aby była możliwość otworzenia dowolnej strony internetowej jak i oglądanie bez lagów zacinania lub innych komplikacji kanały ze strony weeb.tv :D Oczywiście bez żadnych urządzeń zewnętrznych itp. Chodzi o w pełni funkcjonalny tv.
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Nie ma.
Flasha z wersji 11 masz na samsungach tegorocznych (F) oraz Panasonicach :
- 2012 GT50, VT50, WT50
- 2013 GT60, VT60, FT60, DT60, WT60

Na niczym nie działa to specjalnie dobrze, reklamy niszczą przegląarkę, która potrafi się wywalić bez żadnego powodu także do menu.
 

bob1969

Member
Bez reklam
Kolega kiki pisał niedawno, że z flashem niedługo koniec. Nawet Samsung w przyszłym roku przestaje go wspierać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak podał Samsung na konferencji dziennikarzy. (2015 rok)
Nawet Firmy Mobile już nie wspierają Flasha w nowych smartfonach.
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Poza tym flash to nie wszystko. Strony streamingowe często używają Silverlight, a z tym to już w ogóle kanał. Pozostają coraz bardziej popularne paluszki USB z Androidem.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Poza tym flash to nie wszystko. Strony streamingowe często używają Silverlight, a z tym to już w ogóle kanał. Pozostają coraz bardziej popularne paluszki USB z Androidem.

Silverlight nie jest wspierany także na androidzie ani na iOS, nie jest wspierany nawet oficjalnie na Linuxie, czy przeglądarce Opera.
Może kiedyś się pojawi na systemach mobilnych (chyba że już jest na WP8/ Win RT, nie miałem okazji sprawdzić).
 

omot

Member
Do tego jeszczy by sie zdała obsługa javy.
A swoją drogą, może kiedyś wpadną na pomysł zrobienia tego
dla tv tego co w swiecie PC nazywa sie all in one .

Np cos takiego...
MSI Wind Top AP1612 (AP1612-003XEU) - Ceneo.pl

Skoro jest w świecie monitorów ... to czemu nie w świecie tv ?
Producenci TV boją sie o to że można by linuksa zainstalować na takim
tv i nie szyfrować nagrań ?
 
Do góry