Pdpięcie przez VGA do LCD

jacecko

New member
Mam problem ponieważ kiedy chcem podpiąś x360 prze kabel VGA (MadCatz oryginalny) do Sharpa WD1E wyświetla że format jest nie obsługiwany! W konsoli ustawiałem wszystkie tryby wyświetlania i nic. Co jest nie tak?
 

domz

New member
Po pierwsze oryginalny to jest tylko kabel microsoftu. Po drugie, miałem taki sam problem. Po podłączeniu xboxa telewizor wyświetlił mi info "brak sygnału". Ja zrobiłem tak:
1. Podłącz xboxa przez jakiekolwiek połączenie aby uzyskać jakikolwiek obraz.
2.Postaraj się zapamiętać jak wejść w ustawienia konsoli bez patrzenia na ekran. Brzmi głupio, ale zapamiętaj ile razy po włączeniu konsoli musisz kliknąć w prawo aby wejść w ustawienia itp. Twoim celem jest wejście do ustawień obrazu, rozdzielczości itp (ang. display, resolution - nie używam polskiego menu)
3.Teraz podłącz boxa przez vga, odtwórz wszystko po omacku, i przy odrobinie szczęścia xbox ruszy w trybie 640x480.
4. Wybierz sobie rozdziałkę jaka Ci pasuje i enjoy :mrgreen:
 

jacecko

New member
Pisząc oryginalny miałem na myśli oryginalny produkt MadCatz bo jak wiadomo istnieją ich tanie podróbki tak jak M$. WIELKIE dzięki udało się odpalić ;) teraz zobacze na własne oczy co lepsze VGA VS COMponent
 
Do góry