Pc

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Po wczorajszych bataliach dochodze do wniosku ze to nie wirus ani syf a dysk dostal bad sektorow tylko podejrzane ze te bad sektory sa w pliku inbox (czyli nie moge skopiowac skrzynki odbiorczej) oraz w plikach odpowiedzialnych za explorer i menadzer urzadzen.
Przeskanowalem wszystko Victoria probowalem zrobic remapy ale wyskakuja errory.

Odalo mi sie skopiowac meile - do 07/3016roku. Czyli nie mam meili z ostatniego roku. Musze jakos zrobic remap bad sektorow aby odzyskac wieksza luczbe meili.

Cala zawartosc pulpitu udalo sie skopiowac bez problemu, tak samo profile w firefoxie.

Zostaly tylko meile i tylko skrzynka odbiorcza z ostatniego roku.

A specjalnie rok temu kupilen nowy dysk SSD ADATA 128gb bo komp uzywany tylko iwylacznie do meili i przegladarki. Nawet roku dysk nie dal rady.... mozliwe ze to jakis syf uszkodzil.

Dzisiaj sprobuje HDD Regenerator moze ogarnie cos.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Chkdisk ten co sam sie wlacza to sie wlaczyl i przelecial.

Co czytalem to nie polecaja chkdiska po R, niby bezpieczniej viktoria lub hdd regeneratorem. Tryb awaryjny z wierszem polecen idzie uruchomic wiec chkdiska moglbym sprobowac.
 

Waldorff

Member
Ten z automatu to tak po łebkach leci. Z wiersza poleceń z parametrem "r" trochę bardziej się w temat zagłębia. Kilka razy udało się mi naprawić coś w systemach dorzucając "r". Jak masz wątpliwości to spróbuj inne polecane programy.
 

Pawel634

New member
W sumie to najlepiej albo poradzić się u specjalisty albo po prostu poprzeglądać różne strony tematyczne na ten temat. Bo tak naprawdę pytanie na forum jakiejś szczególnie specjalistycznej wiedzy nam raczej nie przyniesie :p.
 

Waldorff

Member
W sumie to najlepiej albo poradzić się u specjalisty albo po prostu poprzeglądać różne strony tematyczne na ten temat. Bo tak naprawdę pytanie na forum jakiejś szczególnie specjalistycznej wiedzy nam raczej nie przyniesie :p.

Tak samo jak Twój post. Nic oprócz reklamy w stopce, dla której zresztą założyłeś tu konto i wyrzeźbiłeś tego jałowego posta.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armaniś,grasz w coś tam ? ;-)
Wyszła pełna wersja Wreckfest,no i za jakiś czas będzie :

[youtube]JTeEG8pAajs[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wreckfest wymiata, jakiś rok tak katowałem, że byłem tam w czołówce z kilkoma gośćmi, cudo pozycja. Trzeba odpalić i sprawdzić co tam pozmieniali.

Bierzesz na PS4, czy pyrkasz na koniach? ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak chcesz,to po znajomości mogę Ci ze dwie odsprzedać,bo nie mogę już patrzeć,jak się męczysz z tą pikselozą na 980 Ti :D

Widziałeś ? Wygląda znajomo :wink:
[youtube]hTawLr62caw[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry