Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No to rzeczywiście trochę wkurzające...
Nie przejmuj się Armanig,pewnie za kilka dni sprawa się wyjaśni i sobie pośmigasz :)

A jak ten "Rainbow Six Siege" ?

Co do "Dying Light",to przeszedłem całego i bardzo fajnie go wspominam.
"Mortala X" także zaliczyłem,jednak jakoś nie chciało mi się później uczyć dodatkowych ciosów i za bardzo w to siekać...
Z tych nowszych,grałem jeszcze w "Project Cars" (Ty chyba także miałeś),jednak znudził mnie i to będzie raczej jedna z niewielu gier,w które dłużej grałem,jednak ich nie ukończyłem...
Mam jeszcze "Battlefield Hardline" ale bez rewelacji...,jednak graficzka niezła...

No i tak przeglądając te gry z 2015r,powiem Ci,że już powoli dobijamy do końca roku.Jeszcze ma wyjść "Just Cause 3"...i chyba z tych lepszych gierek które wymieniliśmy,będzie wsio... :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie, na dniach Just Cause. Chociaż przy GTA nie wróżę sukcesu. Zobaczymy.
Rainbow Six jest do zassania, jest demo online. Średnie sobie tam radziłem, ale fajne myki są. Policja odbija budynek, druga ekipa chowa się na chacie, kneblowanie drzwi, podłogi, wybijanie dziur w ścianach. Dosyć to wszystko się prezentuję, ale trzeba się wciągnąć.

Project Cars odpalałem dzisiaj, no i nie jestem jakoś przekonany do sterowania.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie ma mowy,aby "Just Cause 3" pobił "GTA V" (przynajmniej dla mnie).
Pomimo,iż mapa ma być ogromna - 400 mil kw,to będzie typowy arcade.
Mi w sumie średnio to pasuje,tak jak i np. w "Prototype".
Wolę bardziej realistyczny klimat.
No ale zobaczymy co z tego wyjdzie...

"Rainbow Six Siege" sobie sprawdzę...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wonziu (Strumień z Ruczaju) wrzucił film, jedyny normalny "jutuber" (na poziomie) i śmiało można rzucić okiem.
Jest ciekawie, poczekam na jeszcze jeden materiał i być może wezmę (w ramach testu oczywiście)

[youtube]q2NsmbUlv3g[/youtube]
 

crimson-pirate

New member
Skąd Ty brałeś te "Star Warsy" ?

"The Crew" (podstawkę) z tego co pamiętam,testowałeś (demo na PS4) i nie byłeś zachwycony.
"NFS 2015" na PC będzie dopiero w przyszłym roku..


A ja mam takie zaległości :

Batman
Wiesiek 3
Metal Gear Solid
Mad Max
Call of Duty
Assassin Creed
Fallout 4
Star Wars

Biorę się za to w końcu :)

Wiesiek 3 to najlepsza produkcja ostatnich kilku lat, a moze wiecej :)
Zdecydowanie W3 + gta 5 to gry ktore sa MUST HAVE .
Star wars niestety w weekend po godzinie 00.00 ciezko pograc...mało ludzi na serwerach i trzeba skakac po trybach zeby kogos znalezc metoda prób i błedów bo brak dedykowanych.
Gra wygladda bardzo ladnie ,dla maniakow grafiki i audio pozycja obowiazkowa :)
Fallot 4 - to taki fallout 3 ...gry bethesedy maja do siebie to ze max 60 fps i dziwny lag w grze.
Oczywiscie nie kazdy na to zwraca uwage, ja jednak bardzo to odczuwam. Batmana mam od poczatku jednak jeszcze sie z aniego nie zabrałem ...
cody i assasyny obchodze z daleka .
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,a ten ?
Zobacz jaki fajny :)
[youtube]NLZlEc_21Us[/youtube]

A tak na poważnie :),to kilku Youtuberów z gameplayami,da się jeszcze oglądać (w tym właśnie Sarge'a) :)



Brał ktoś kiedyś "łączone" konta do gier na PC z Allegro ?
Zauważyłem że mnóstwo osób je zamawia,a gierki są praktycznie za darmo (przeważnie te pod Steam) i podobno dostęp do kupionych kont można mieć przez lata...
Wpiszcze sobie na Allegro nazwę interesującej Was gry i zaznaczcie filtrowanie do 10 zł (PC).
Ja właśnie zamówiłem od typa za 1 zł "Mad Maxa" .Mam już kod z instrukcją instalacji.
Zobaczymy co z tego wyjdzie...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sarge jest ok, za kulturę, spokój ducha i co najważniejsze, nie drze mordy jak te wieśniaki z całą armią swojej publiczności.
Chociaż jak dla mnie, to.. zresztą sam wiesz ;)
Wolę, Wonzia.

Co do konta, to tak. Kupiłem kiedyś Steama z grami, Origin też (mam 2).
Działa.
 

crimson-pirate

New member
te gry po 1 zł sa nielegalnie udostepniane i mozesz grac tylko OFFLINE - singleplayer. Polityka steama zabrania uzywania konta osobom trzecim.
jest to jedno kata na ktory msciagasz gre i grasz offline. Diziwie sie, ze nikt z tym porzadku nie zrobil jeszcze. Na jedno wyjdzie jak sciagniesz z torrentow. Tak samo nielegalnie
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdybyś chciał, to mogę Ci sprezentować kod.
Gra kosztuje ponad 100zł, a nie chce mi się go wystawiać na aukcji.
Swoją wersję uruchomiłem po telefonach do EA, ale dostałem drugi (mam nadzieje, że działa).
Jak chcesz i faktycznie wykorzystasz (a nie opylisz za browary) ;) to daj znać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Testuje Dying Light, ku zaskoczeniu. Nie jest żle.
Tyle, że na PS4. Graficznie to leży, teoretycznie wszystko pięknie, ale "ząbkowanie" rozkłada. Potencjał na PC ogromny.

Zastanawiam się jeszcze nad Just Cause 3, ograłeś już?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przy "Dying Light" bawiłem się bardzo dobrze (przeszedłem całą) :)

"Just Cause 3" jeszcze nie sprawdzałem...Tylko wiesz że tam jesteś prawie nieśmiertelny a grafika nie należy do topowych ? :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do topowych nie, ale ponoć jest ładnie, cieszy oko.
Klimacik wyspiarski. Po czym wnosisz, że nie jest dobrze?
Na YT, faktycznie, nie porywa, ale już się przekonałem, że to co tam nijak ma się do tego na monitorze.
Obejrzałem jedną reckę i gość chwalił, szczególnie fizyke. Naturalnie przekombinowana, ale ta gra to ponoć jedna wielka heca i nie wiem czy nie mam ochoty się zrelaksować ;)
https://www.youtube.com/watch?v=d1m8qyF9cXI

DL chyba wezmę. Nie wiem czy na demie jest noc, nie doszedłem, ale tutaj chyba robi się ciekawie ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiadomo,filmiki na Youtube nie oddają w pełni widoku grafiki,jednak można z nich mniej więcej wywnioskować z czym mamy do czynienia...
W sieci jest także masa screenów,chociażby tutaj :
Just Cause 3 (PC) | GRY-Online.pl
Wygląda to trochę jak jakiś remaster starej pozycji.Zobacz na ulicę,skały,murek czy domy.Po prostu słabo...
Kolorki trochę "dodają uroku",przez co niektórzy piszą że ładna grafika...
Fizyka rzeczywiście jest widoczna,do tego wybuchy nawet nieźle się prezentują...
Co do samej rozgrywki,to gdy się "wyłączy realizm",można mieć w tej grze sporo zabawy.
Oglądałem kawałek gameplaya od Sarge'a,który zazwyczaj lubi się skradać i załatwiać przecieników po cichu a tutaj bawi się w rozpierduchę :)
(od 10 min) :
[youtube]_XLAduxmbEs[/youtube]

W "Dying Light" podczas nocy jest o wiele bardziej niebezpiecznie..:)
 
Do góry