Pc

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Absolutnie NIE. Moim zdaniem to zabiłoby klimat serii. Siłą gta jest właśnie to, że na każdym kroku nawiązuje i wyśmiewa rzeczywistość.

Sporo w tym racji.Gra nie byłaby już taka "realistyczna"... :wink:

Jakby kto chciał gta na dzikim zachodzie to już powstaje druga część Red Dead Redemption :grin:

Mam nadzieję że tym razem wyjdzie również na PC :rolleyes:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Teraz wielu czeka na project cars .... bedzie miod malina. Kariera od zera do radowca ;)

Tak,również czekam.Jednak najpierw wychodzi "Battlefield Hardline",który pomimo że w wersji Beta dostał sporo negatywnych opinii,jest u mnie i tak do przetestowania...:wink:

[youtube]LNr3Gw0DTcI[/youtube]



Zastanawiam się jeszcze nad tym (premiera za 4 dni) :

[youtube]OWIzW_2yZ_4[/youtube]
 

eedviking

Banned
Wiedźminek jest fajny. ;)
Smieszna i ciekawa może być ta gra Besiege.
Bazująca na fizyce gra budownicza, w której konstruuje się średniowieczne maszyny, by niszczyć fortece i pokojowe wioski. :D

[youtube]8YaRjmKep-s[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widzę, że to taki nowoczesny Tycoon. Pamięta ktokolwiek z Was?

Ogólnie mało grałem w strategie ekonomiczne typu serii "Tycoon" czy "Sim City". Kiedyś trochę śmigałem w "The Settlers" :-D
W ogóle dawno nie grałem w żadną strategię.Ostatnio był "Starcraft 2" oraz "Company of Heroes 2"...
 

jumper.as

New member
HOMM od 1 do 3, Diablo 1i 2, Starcraft, Warcraft, Quake 1i 3, C&C RED ALERT, mój Boże to było moje dzieciństwo... grało sie godzinami, wypady do kafejek internetowych, łączenie kompów po lan-ie z kumplami z połowy osiedla... jak mi czasami brakuje tego, dzis nie mam czasu usiąść 1h przed kompem żeby sobie pograć.... szykuje się turniej w q3 międzynarodowy i nie wiem czy będę miał możliwość pomóc Polskiej Reprezentacji... ehhh nie chcę przynudzać ale mnie wzięło na sentymenty
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Niektórzy już grają.

Single Player (fajnie wygląda ta ulica (12:41s) i standardowo widać że single ma lepszą grafikę niż multik...).
[youtube]ZausFdcsBCc#t=12m41s[/youtube]

Multiplayer :
[youtube]46oNguKuD5o[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Braciak,obejrzyj sobie 5 pierwszych minut tego gameplay'a w kooperacji.
Goście (znani na YT) trochę klną (jak komuś przeszkadza) i sobie jadą,ale polewkę mają niezłą.Szczególnie z jednego,mniej ogarniętego...:mrgreen:

[youtube]yAWZJgr3zCs[/youtube]
 
Do góry