Pc i funkcja PiP/Pap w LCD

Karmazynowy

New member
myślę o zakupie telewizora LCD. chcę z niego korzystać jako z telewizora i monitora.

interesuje mnie albo sony KDL 32 D 3000 K albo Panasonic 32lx700P.

W instrukcji od panasonica pisze coś takiego: w instrukcji napisali coś takiego: trybu wielokrotnego okna nie można używać dla PC, karty SD lub HDMI (dostępne tylko dla ekranu głównego) - jak mam to rozumieć ? - że ani PiP ani PaP ani PAT nie będą działały przy Pececie ?

W przypadku natomiast SONY:
PIP ( tylko w trybie wejścia PC)
PAP (Z wyjątkiem trybu wejścia PC).

Przy PAP: można oglądać na ekarnie jednocześnie dwa obrazy (wejście zewnętrzne i program TV). Podłączyć urzązenie opcjonalne i pewenić się, że obraz z podłączonego urządzenia pojawia się na ekranie.
Ta funkcja nie jest dostępna gdy źródłem wejścia jest komputer.

Przy PiP: Możliwe jest oglądanie na ekranie dwóch obrazów (wejście PC i program TV jednocześnie). podłączyć kompute i upewnić się, że obraz z komputera pjawiły się na ekanie.
Obraz z podlączonego komputera jest wyświetlany w pełnym rozmiarze a program TV jest wyświetlany w prawym rogu.

Czyli mam rozumieć, że w PiP działa układ PC - tuner satelitarny a w przypadku PAP nie ?

jak mam rozumieć pojęcie "program TV" znajdujace się zarówno przy PiP jak i PAP - czy to chodzi o antenę naziemną czy też o np. tuner satelitarny, odtwarzacz dvd etc ?
 
Do góry