Pasywnye czy aktywne 3D? - Panasonic

Packard

New member
Witam wszystkich po długiej przerwie.

Stoję przed dylematem zakupu nowego TV w technologi LED i 3D i mam pytanie do fachowców w porównaniu mi tych dwóch modeli Panasonica;

TX 48AS640E , TX 47AS650E (w podobnej cenie)

Wiem z grubsza czym się różnią ; jeden ma matrycę od Samsunga a ten drugi od LG a różnica 3D aktywne i pasywne....natomiast w czym dokładniej po za tymi różnicami jesli chodzi o procesory, system itd.
Który wybrać??

Czy 3D pasywne nie wyświetla fullHD, tylko co drugą linie dla poszczególnego oka??
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam wszystkich po długiej przerwie.

Stoję przed dylematem zakupu nowego TV w technologi LED i 3D i mam pytanie do fachowców w porównaniu mi tych dwóch modeli Panasonica;

TX 48AS640E , TX 47AS650E (w podobnej cenie)

Wiem z grubsza czym się różnią ; jeden ma matrycę od Samsunga a ten drugi od LG a różnica 3D aktywne i pasywne....natomiast w czym dokładniej po za tymi różnicami jesli chodzi o procesory, system itd.
Który wybrać??

Czy 3D pasywne nie wyświetla fullHD, tylko co drugą linie dla poszczególnego oka??
:kom:


Technicznie nie wytłumaczę Ci różnic, na pasywie tańsze okulary i z mojego doświadczenie mniej uciążliwe na aktywie po obejrzeniu filmu pękał mi łeb to był tv Sony 52lx900. Też miałem dylemat między tymi modelami ale padło na 650, który kupie za jakieś dwa tygodnie, dla mnie jako tv dzienny do salonu jest bardziej uniwersalny choćby przez kąty patrzenia i to w sumie tyle chyba... Jak na seanse nocne weź 640.
 
Do góry