Parowanie Smart Touch Control z Multimedia ADB-5810CD

grzesiczek1

New member
Cześć,

Czy próbował, ktoś z Was parować pilota z nowej serii telewizorów Samunga ES8000 -"Smart Touch Control" - z dekoderem Multimedia ADB-5810CD...??

Niestety telewizor nie ma tego modelu bezpośrednio w bazie, a z parowaniem uniwersalnych kodów poddałem się po 20 próbach...:(

Jest to wogóle możliwe...??

Dzięki za pomoc.
 

grzesiczek1

New member
A może znacie sposób na "nauczenie" pilota własnych kodów...??

Wystarczą podstawowe polecenia tj.: On/Off, Vol+/-, Ch+/-

Dzięki za pomoc
 

albatri

New member
Parowanie Smart Touch Control z Multimedia ADB-5810CD...

Witam

Troche cierpliwosci i mozna sparować, co prawda w moim przypadu ADB-5810CDX, ale to sie różni chyba tylko obecnością HDD lub nie. Pobieraj kolejne konfiguracje i rób test, u mnie zaskoczyło już za 4 podejsciem ;)
powodzenia...
Pozdrawiam
 

Primer

New member
Cześć,

Czy próbował, ktoś z Was parować pilota z nowej serii telewizorów Samunga ES8000 -"Smart Touch Control" - z dekoderem Multimedia ADB-5810CD...??

Niestety telewizor nie ma tego modelu bezpośrednio w bazie, a z parowaniem uniwersalnych kodów poddałem się po 20 próbach...:(

Jest to wogóle możliwe...??

Dzięki za pomoc.


Wpisz tylko nazwę bez konkretnego modelu.Potem wybierz taki jak się pojawi.Powinno się udać:)
 

grzela8

New member
Moze ktos wie co jest przyczyna problemu z ustawieniem uniwersalnego pilota. Problem mam z dekoderem cyfry sagemcom jak i samsung bdf6500. Po znalezieniu danego modelu naciskam pobierz i pojawia sie komunikat. Pobieranie nie powiodlo sie. Polaczenie internet jak I baterie OK,probowalem kilkakrotnie rowniez korzystalem z tego malego przycisku na odwrocie ale ciagle to samo.
 
Do góry