Parametry odbioru w N

Qbas77

New member
witam
moje pytanie zwiazane jest z jakoscia ogladanego obrazu w n-ce.mianowicie czy wskazniki jakosc/sila maja swoje odzwierciedlenie w jakosci wyswietlanego obrazu. pytam gdyz monter oznajmil mi, ze bez wzgledu na to czy powyzsze wskazniki oscyluja w gornych granicach czy tez tak jak u mnie(sila 80/jakosc 60) sprawdzanych w opcji diagnostyka-obraz zawsze bedzie posiadal ta sama jakosc. dodal,ze platformy cyfrowe maja to do siebie ,ze albo obraz jest i jest on wtedy w swojej max jakosci albo wogole go nie ma.
 

ernane

New member
glupoty gada! jak bedziesz mial 30% to bedzie szatkowac, im lepsza jakosc % tym lepszy obraz! i DOKLADNIEJ USTAWIONA ANTENA.
Do HD minimum 80cm, jakosc powinna byc powyzej 80-85%
przy 60% to jest kiepsko ustawiona antena

tak to jest jak anteny zaklada monter a nie pasjonat :(:(:(:(
 

nagdob

Member
Bez reklam
Qbas77 napisał:
witam
moje pytanie zwiazane jest z jakoscia ogladanego obrazu w n-ce.mianowicie czy wskazniki jakosc/sila maja swoje odzwierciedlenie w jakosci wyswietlanego obrazu. pytam gdyz monter oznajmil mi, ze bez wzgledu na to czy powyzsze wskazniki oscyluja w gornych granicach czy tez tak jak u mnie(sila 80/jakosc 60) sprawdzanych w opcji diagnostyka-obraz zawsze bedzie posiadal ta sama jakosc. dodal,ze platformy cyfrowe maja to do siebie ,ze albo obraz jest i jest on wtedy w swojej max jakosci albo wogole go nie ma.

Jak maż takie parametry to super. Problem w tym, że niestety N-TV z taką (mierną) jakością nadaje swoje kanały (oprócz oczywiście kanałów HD). Osobiście oprócz N-TV mam również C+ i mogę powiedzieć, że kanały (nie HD) idą dużo lepiej, nawet po złączu SCART (RGB).
 
Do góry