paradigm studio 20 v4 / v5

spinx

New member
witam
byłem w salonie i spodobały mi się paradigm studio 20 v4 - grało to na wzmaku xindak a06 - a za cd jakaś yamaszka... grało to bardzo ciekawie -cenka też nie była zła
jeden z kolegów zaproponował v5 - równiez cenka bardzo ciekawa :d - ale jeszcze ich nie słuchałem
JAKIE SĄ MIĘDZY NIMI RÓŻNICE?? - względem głosników - zwrotnic itd itp - oraz również dźwiękowo
wiem wiem i tak będę je sam musiał odsłchać

dziękować z góry - pozdrówka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sam najlepiej to ująłeś.
Ale problem jest inny. Mieliśmy kilka razy tak że na sklepie rewelacja , a po dostarczeniu do domu - tragedia.
Musisz podać jakie masz warunki ?
 

spinx

New member
pokój 10m2
muza trance house elektroniczna lata 70/80/90 i troszkę klasyki
w sumie nie wiemy czy nie za duże do tak małego pokoju
ale bardzo ładnie grały v4
monitor audio rx1 słuchałem - było ładnie ale czegoś brakowało, może rx2 - lub coś innego
pozdrówka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam jak cenowo mozesz miec za porownywalna kase to lap studio 20v5 a jesli chodzi o 60v4 to juz nigdzie nowych nie dostaniesz bo v5 juz sa produkowane jakis 3 rok wiec jeszcze podejrzewam ze ten rok i w nastepnym bedzie v6 .... a roznica miedzy studio 60v4 a studio 60v5 jak dla mnie bardzo duza na korzysc 60v5 i sam je bede kupowal gdzies kolo kwietnia,,,, kolejna sprawa na twoj pokoj to studio 60 jest za duze ....
lolek
 

arcu

New member
Skad wiesz, jaki mam pokoj? ;)
Autor tematu ma pokoj 10mk2, ja mam pokoj 18mk2 i uwazam, ze przetworniki 14cm z poteznymi magnesami dającymi niskie Qts, powinny sobie bardzo dobrze radzić także w mniejszych pomieszczeniach.

Gdyby wyszły zbyt okazałe podbicia, zawsze mozna coś podregulowac zatykając któreś otwory BR, lub nawet wszystkie istniejące.

Pozd
 
Do góry