paradigm monitor 7v7 & monitor audio mr6 . Które wybrać ?

jonbravo

New member
Witam. Mam możliwość kupienia w dobrej cenie głośników paradigm monitor 7v7 są prawie nowki a monitory całkiem nowe które waszym zdaniem wybrać ? Proszę o merytoryczne uzasadnienia opini jeśli to możliwe . pozdrawiam
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego każdy powie Ci co innego - zwolennicy MA powiedzą jedno, a zwolennicy drugiej firmy jeszcze co innego.. to są dwie inne szkoły grania ... jakiej muzyki słuchasz? To ma byc stereo czy kino , a może jedno i drugie?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi Paradigmy pasują mam ten model tylko wcześniejszy w sypialni i tam się sprawują w salonie też mam Paradigmy ale wyższą serię i słucham Rok i troszkę metalu lżejszego jak np Nightwish ...Do kina Paradigmy się świetnie nadają co do stereo to już proponuje odsłuchać bo to każdy inaczej podchodzi..
Tylko Ty masz duży salon 40 m, a te kolumny niby powinny dać radę ale jednak to kawałek jest pomieszczenia. Najlepiej KOlego posłuchaj w salonie tych kolumn..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To pojęcie względne dużo nie dużo :) serwis jest pod Warszawą - nie za dużo przypadków znam jeśli chodzi o serwis ale powiedzmy z tego co znam to trzy sprawy znam i pozytywnie to załatwili, jedną dali tyłka ale wyszli z twarzą ze tak powiem bo w konsekwencji Gość dostał prezent i w sumie wyszedł dobrze - co nie zmienia faktu że dali tyłka.. Więcej nie znam przypadków.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Studio ale to są zupełnie inne kolumny dużo mocniejsze i inaczej brzmią, grają ną 25 m z Onkyo... a w sypialniani - ma około 18m i grają nich właśnie seria Monitor tylko wcześniejsza wersja z onkyo tylko z serią 6 - już kilku letni amplituner :) ale daje radę z tymi kolumnami..
 
Do góry