panowie pomóżcie

bronekwoj

New member
a jak z poborem prądu bo to bedzie 46'' czy jest bardzo duza róznica bo telewizor gra prawie cały dzien od rana do póznego wieczora wiecie jak to jest z starszymi ludzmi juz a emerytury tez nie maja wysokie zeby nie bylo ze im pojdzie polowa na prad z powodu telewizora.
Odpowiedzcie jeszcze tylko na to pytanie i juz dalej daje spokój
 

bronekwoj

New member
i kicha nie kupiony byłem w sony center i zostal ostatni wystawowy wiec nie bralem chcialem zeby sciagli z innego sklepu ale jak gosc spojrzal w kompa to powiedzial ze jest jeszcze w katowicach w sony ale również wystawowy i nie ma na magazynie juz wiecej zadnych rozeszły sie jak cieple buleczki a ten co byl to chodzil przez miesiac po 12 godzin takze go nie wziolem bylem jeszcze w eurortvagd zobaczyc sharpa le 705 i również nie bylo i nie mieli na magazynie ciekawe co tak wszystko wysprzedane gosc w sony center powiedzial ze moze beda ale dopiero za miesiac i ex500 i hx700 bo nawet tego nie bylo wiec pozostaje mi cekac na nastepna promocje jakas od sony
 

bronekwoj

New member
czy w kupujac w innym sklepie niz salony sony center tez mam darmowy montaz na scianie wraz z wieszakiem czy tylko chodzi tu zw jezeli kupi sie w salonach sony
 

kapsell

New member
Bez reklam
Oczywiscie ze z ex500 i le705 to Sharp zdecydowanie.

Czemu nie kupisz przez neta? Ryzyko zadne a cena i wygoda jako plus.
 

Ares78

New member
czy w kupujac w innym sklepie niz salony sony center tez mam darmowy montaz na scianie wraz z wieszakiem czy tylko chodzi tu zw jezeli kupi sie w salonach sony

Z tego co się orientuje darmowy wieszak plus montaż przysługuje bez względu na miejsce zakupu samego odbiornika pod warunkiem, że jest o przekątnej 46+. O samej promocji, szczegółach, polecam poczytać na stronie producenta Promocja telewizorów 46+ : Sony
 
Do góry