Panel w C6XXX

mil999

New member
Witam
Czy posiadacze tej serii telewizorów LED mogli by napisać jaką wersję panela posiadają? Jest to napisane na małej naklejce z tyłu Version No. Z tego co przeczytałem na jednym z forów, jest już 6 rodzajów paneli, które różnią się dosyć znacznie, a kupno to po prostu loteria. Ja mam panel CN01, który podobno jest gorszy od SQ01. A może na nasz rynek trafiają wersje właśnie z tym panelem?
 

Anduril

New member
Witam,
ja wczoraj kupiłem UE32C6700 z matrycą 32" SQ02.... a podobno Samsung nie produkuje matryc poniżej 40", więc w tym przypadku ciekawa sprawa ???
 

Anduril

New member
Samsung od dawna produkuje panele 32 cale - miałem takie między innymi w 32r81,32a450,32a550 a ostatnio w 32a656.

To że Smamsung nie produkuje paneli ponizej 40" przeczytałem na forum AVS. Mnie osobiście bardzo cieszy to że Samsung produkuje 32" ponieważ mam w domu dwa UE326000 z matrycą CN01 i UE32C6700 z SQ02 i w tym drugim moge powiedzieć ze obraz jest jeszcze bardziej klarowny a kąty oglądania większe a czerń "czarniejsza" niż w tym pierwszym - nie wiem czy to zasługa innego procesora obrazu lub ustawień ale ogólnie dla mnie obraz na SQ02 jest super.
 

mil999

New member
Wczoraj specjalnie poszedłem do sklepu porównać telewizory z różnymi matrycami i muszę powiedzieć że matryca CN01 (sam taką mam) ma beznadziejne kąty w porównaniu z innymi. Obraz na wprost jest w zasadzie taki sam, ale wystarczy spojrzeć z boku i robi się szaro. Ogólnie beznadzieja, TV z tą matrycą powinien być tańszy bo jest gorszy! Ale co to kogo obchodzi, ważne żeby sprzedać, zgarnąć kasę i mieć resztę w dupie.
 

Barcel7

New member
instrukcja do ue32c6700 PO POLSKU !!!

To że Smamsung nie produkuje paneli ponizej 40" przeczytałem na forum AVS. Mnie osobiście bardzo cieszy to że Samsung produkuje 32" ponieważ mam w domu dwa UE326000 z matrycą CN01 i UE32C6700 z SQ02 i w tym drugim moge powiedzieć ze obraz jest jeszcze bardziej klarowny a kąty oglądania większe a czerń "czarniejsza" niż w tym pierwszym - nie wiem czy to zasługa innego procesora obrazu lub ustawień ale ogólnie dla mnie obraz na SQ02 jest super.
Przeczytałem na forum że kupiłeś UE 32C6700. Bardzo proszę o odpowiedź czy kupiłeś razem z instrukcją obsługi w języku polskim? Ja kupiłem ten TV ale nie otrzymałem instrukcji po polsku. Jak byś mi pomógł - byłbym mocno wdzięczny! Pilnie czekam na odpowiedź. POZDRAWIAM.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Przeczytałem na forum że kupiłeś UE 32C6700. Bardzo proszę o odpowiedź czy kupiłeś razem z instrukcją obsługi w języku polskim? Ja kupiłem ten TV ale nie otrzymałem instrukcji po polsku. Jak byś mi pomógł - byłbym mocno wdzięczny! Pilnie czekam na odpowiedź. POZDRAWIAM.
Forum i ten temat potrafiles znalezc, ale instrukcji na stronie producenta juz nie?
Lezy i czeka.
 

Mikołaj69

New member
Witam,zalozylem temat,ale zero odpowiedzi,wiec moze w tym temacie,matryca SS07 jaki to producent,niby pierwsze S wskazuje samsung,ale nigdy wczesniej o takim oznaczeniu nie slyszalem i nie czytalem.Czyzby cos NOWEGO?.Pzdr.
 

szatann

New member
Witam
Czy posiadacze tej serii telewizorów LED mogli by napisać jaką wersję panela posiadają? Jest to napisane na małej naklejce z tyłu Version No. Z tego co przeczytałem na jednym z forów, jest już 6 rodzajów paneli, które różnią się dosyć znacznie, a kupno to po prostu loteria. Ja mam panel CN01, który podobno jest gorszy od SQ01. A może na nasz rynek trafiają wersje właśnie z tym panelem?

Tez mam telewizor z tej serii, z chęcią bym podesłał wersję panelu ale telewizor wisi na ścianie, ciut trudno go teraz demontować. Czy z menu serwisowego bądź jakoś z przodu da sie sprawdzić tą wersję?
 

skuska

New member
A jak sie dowiedziec jaka ma sie matryce w przypadku modelu 32 calowego? Na innych wielkosciach jest nalepka z boku obudowy, a w 32 nie ma.
 
Do góry