Panasonix TX-42AS650E

czessiu

New member
Witam

Czy ten telewizor potrafi odczytac pendrive z plikami .avi? W instrukcji nic nie ma na ten temat. Podczas podlaczenia pamiec jest wykrywana tylko problemem jest to ze nie czyta wgranych plikow.
 

arss

New member
Kilka razy zdażyło mi się że nie otworzył jakiegoś formatu ale 95% filmów bez problemu chodziło w różnych formatach i jakościach.
 

JohnyCage

New member
Hej,

dołączę się do tematu. Mam Panasonica 47As650e i nie widzi mi pliku avchd, jest na to jakiś sposób?

Drugi problem to brak polskich znaków w epg, mam kablowke podłączona przez moduł Cam. Na DVB-T nie ma tego problemu.
 

Stanley

Member
Bez reklam
Mam Panasonica 47As650e i nie widzi mi pliku avchd, jest na to jakiś sposób?
Nie widzi plików, czy nie chce odtwarzać? Jeśli to pierwsze, spróbuj zmienić rozszerzenie na .ts .mts, albo nawet na .avi

Drugi problem to brak polskich znaków w epg, mam kablowke podłączona przez moduł Cam. Na DVB-T nie ma tego problemu.
Nie piszesz jaka to kablówka, ale tak czy siak prawdopodobnie sam nic z tym nie zrobisz, oprócz zgłoszenia problemu do operatora. Zajrzyj, ewentualnie napisz w poniższym wątku, co prawda pierwotnie poświęconemu "krzakom" w EPG na niektórych kanałach z tunera satelitanego, jednak brali w nim udział także użytkownicy kablówek.
http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/105256-xxdt60-tuner-sat-i-krzaki-pl-w-epg-7.html
Jak widać po interwencjach juzerów Vectra potrafiła problem rozwiązać.
 
Ostatnia edycja:

JohnyCage

New member
Zmieniłem rozszerzenie pliku na .mts i telewizor widzi plik. Niestety odtwarzając go z podłączonego dysku zewnętrznego po USB, strasznie tnie, nie da się oglądać. Czy to winna wolnej transmisji po USB, czy tez telewizor jest za słaby żeby ogarnąć plik z bitrate 30Mbit/s 25kl/s?

A jeśli chodzi o kablówkę to mam Inea Poznań i z tego co wyczytałem to faktycznie jedyne co mogę zrobić to spróbować zgłosić problem, ale zapewne mnie oleją.
 
Do góry