PanasonicTX-P50GT60E nagrywanie przez USB

Kaesja

New member
Witam.Nie mogę sobie poradzić z nagrywaniem z panasonic tx-p50gt60e. W trakcie zakupu sprzedawca poinformował mnie że ten TV posiada opcję nagrywania na np. pendrive poprzez USB.Niestety nie udaje mi się to.Wyskakuje komunikat "tego dysku nie obsługuje" ,"formatowanie się nie powiodło".W epomocy wyczytałem,żeby podpiąć Dysk do USB 3 i do sieci.
-Czy do nagrywania muszę kupić dodatkowy dysk zewnętrzny z własnym zasilaniem?
-Czy formatowanie jest tylko swoim systemem (Panasonica) i nie da się nagrania odtworzyć np. w komputerze?
 

digitalus

Banned
Witam
Podlacz pendrive do telewizora i sprawdz czy nie ma problemu z nagrywaniem.
Czasami powodem problemow z nagrywaniem jest zbyt dlugi i zlej jakosci kabel ktory laczy telewizor z dyskiem twardym.
Jesli podobny problem pojawia sie po podlaczeniu pendrive lub dysku twardego to byc moze uszkodzony jest port usb w telewizorze.Najbezpieczniej podlaczac i rozlaczac urzedzenia z portu usb gdy telewizor wylaczony jest wylacznikiem sieciowym.
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Jesli jest odczyt z pendrive to stawiam ze powodem problemow z nagrywaniem na dysk twardy jest kabelek.Trzeba wymienic na krotszy i lepszej jakosci.Nie mozna sie sugerowac ze po podlaczeniu dysku twardego do komputera jest ok.
 
Ostatnia edycja:

andrzejaws

Klub HDTV.com.pl
VIP
W przypadku pendrive nie ma kabelka.Wkładam bezpośrednio do gniazda w TV

Sprawdż w instrukcji minimalną pojemność urządzenia do nagrywania.

VT60 ePomoc str. 83 "Pojemność dysków twardych USB współpracujących z tym telewizorem wynosi od 160 GB do 3 TB".
 
Ostatnia edycja:
Do góry