PanasonicTX-L37E30: ustawienie kanałów analogowych i DVB-T jednocześnie?

Convi

New member
Moje pytanie: Jak ustawić kanały nadawane DVB-T i analogowe? Bo jak jest automatyczny skan, to znajduje oba, ale jeśli chce poprzestawiać kolejność to jest menu ustawienia tylko i wyłącznie DVB-T(jakieś +- 20 kanałów, znajduje 70+)[Menu: Strojenie:DVB-T] a strojenia analogowego brak, chociaż kanały znajduje. Chciałbym je sobie poustawiać po swojemu.
 
Ostatnia edycja:

patrykosw

New member
Przełączać się pomiędzy tunerami DVB-T i analog możesz za pomocą przycisku TV na pilocie.
Programy ustawiać wtedy możesz w ramach jednego tunera.

Generalnie też interesuje mnie jak można przełączać się między programami analog dvb-t bez użycia przycisku TV

Mam jeszcze samsunga LE32b650 i tam rozwiązane jest to w super sposób,
1. po dojechaniu do końca listy kanałów dvb-t, kolejne naciśnięcie przycisku P+ powoduje przełączenie się na analogi.
2. Wciśnięcie np 1 na pilocie w trybie analog powoduje przełączenia na kanał 1, powtórne wciśnięcie 1 powoduje przełączenie się na dvb-t na program 1 (wygodne)
3. Dodatkowo mogę utworzyć listę ulubionych w której mogę mieć programy z analog i dvb-t w ramach jednej listy.

Panasa mam od 3 dni i jeszcze nie doszedłem czy Panasonic pozwala chociaż na 1 z rozwiązań samsunga w tej gestii więc przyłączam się do tematu.

Pocieszeniem jest że Panasonic jest super intuicyjny i menu działa bardzo szybko w porównaniu do samsunga

Pozdrawiam
 
Do góry