Panasonic

Marco1515

New member
Witam Forumowiczów !
Jestem tu nowy,od dłuższego czasu poszukuję TV Led do 3000 zł ! Mam okazję(jeśli można tak nazwać)ponad 2 letniego Panasonica tx-L42wt50e za 2600 zł ! Oczywiście jest już 2 miesiące po gwarancji i ma dodatkowe 2 pary okularów i kamerę do Skype ! Jest wizualnie zadbany.Czy warto ? Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam !:)
 

Marco1515

New member
Tak też myślę ! Ten model był wychwalany pod względem czerni,ale dziś oglądałem i byłem zawiedziony tą czernią ! Ale matrycę natywną ma 200 Hz,dziś takie to chyba rzadkość ?
 

Rafal7

Banned
Samsung miał matryce 200 Hz od serii 7 wzwyż
Teraz się nie kupuje używanych tv tym bardziej po gwarancji. Telewizory są teraz tak zaprogramowane że zaraz po gwarancji potrafią się zepsuć.
 

Marco1515

New member
Dzięki za odpowiedź!Kurdę teraz to aż strach kupować nawet w sklepie jak tak padają ! Mój stary LCD Samsung zaraz będzie miał 9 lat i odpukać nic jeszcze nie wysiadło..))
 

Marco1515

New member
Tylko,że mały 26 cali ! W tamtym czasie jak kupowałem to największy miał 32 a cena była wtedy kosmiczna ! A chodzi mi o taki telewizor żeby nie było smużenia......
 

Marco1515

New member
Jak sam siedzę przy TV to mam 1-1,5 metra.Gdy są goście,a to rzadko to wtedy 2 max. 2.5 metra ! A sygnał mam z TVK Chopin,mam dekoder cyfrowy i z 20 kanałów HD.
 

Marco1515

New member
43 cale nie będzie za mały ? A co to tu znaczy niebieski bo nie kumam ? Widzę w Euro AGD jest promocja na Philipsa Philips 47PFS7509/12 + dysk WD My Passport AV-TV 1TB za 2590 zł ! Nie wiem to zeszłoroczny model i chyba czerń słabsza od Sony ?
 

arss

New member
Kryptoreklama zachęcająca do kupna TV u kolegi kikiego. Oficjalnie mówić nie może więc mówi między wierszami składając ci ofertę sprzedaży.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bardzo dobra oferta i jeszcze z twardym dyskiem, ja bym brał.
Tylko pamiętaj o kalibracji.
Czerń nie jest słabsza. No i jeśli wybór 43 lub 47- zawsze brałbym większy.
Tam masz jeszcze ambilight i subwoofer bezprzewodowy gratis.
 
Panasonic TX-65CX410E

Witam.
Od dzisiaj w MM jest Panasonic TX-65CX410E w cenie 5999.
Czy ktoś miał z nim bliższy kontakt i może coś na jego temat napisać. Cena jest bardzo atrakcyjna, bo w necie można go kupić za co najmniej 6900.
Jestem nim bardzo zainteresowany, ale potrzebuję jakiejkolwiek opinii na jego temat.
Pozdrawiam
 

Marco1515

New member
Ten Philips już mi odpadnie bo tylko jest jedna sztuka w Nowym Targu ! Będę czekał na Sony aż trochę spadnie,mam na myśli model W809 lub W807 ! Srebrna ramka bardziej mi się podoba,czarna też ładna ! I kolejny dylemat !
 
Do góry