Panasonic - wreszcie nowy Pilot i nowy interfejs który ewoluował w Panasonicu

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
panaremote.jpg

Panasonic - wreszcie nowy Pilot i nowy interfejs który ewoluował w Panasonicu

Panasonic aktualizuje Inteligentny interfejs w nowych nadchodzących modelach. Lepsza obsługa i lepszy czas reakcji.
myhome_b_26581.jpg


Panasonic zaprezentował przegląd koncepcji Smart TV, która dała nazwę całej kategorii telewizorów.
myfuture.jpg

Punktem wyjścia jest ewolucja My Home Screen 2013.
Ekran w 2014 roku będzie korzystać z rozpoznawania twarzy, oferować będzie szereg wysoce zindywidualizowanych treści z wielu źródeł.
Telewizor nauczy się nauki gestów użytkownika.

Inna ważna wiadomość to funkcja my Stream, kanał treści z różnych źródeł
wykonany specjalnie na podstawie preferencji użytkownika, wraz z asystentem mowy.
Funkcja Auto-budzenie i pełna integracja z usługą cloud My Home Cloud Panasonic.
Oto nowy pilot Panasonica
panaremote.jpg

dday
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Na spotach zawsze wszystko pięknie fajnie... Ale pilot mi się podoba, choć raczej Samsunga nieco bardziej, Panasonica jest troche okrojony, ale może wlasnie o to chodzi? Jeszcze jedna bardzo wazna rzecz, na która zwraca uwagę przerażająco mała ilość producentów - każdy pilot powinien być podświetlany, nie jakiś tam fosforyzujący, czy majacy podświetlenie ze i tak nie widać nazw poszczególnych guzików, tylko pełne! Znam bardzo mało takich pilotów, nawet w topowych seriach jest ich niewiele.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem czemu, ale na mnie wszystkie te funkcje nie robia zadnego wrazenia.
Fajnie ze sa, ale nie mam ochoty machac przed tv, czy tym bardziej z nim rozmawiac. Jeszcze pare lat i tv bedzie o nas wiecej wiedzial jak wlasna zona. Zamiast tych wszystkich ficzerow, wolalbym doskonalenie jakosci samego tv, a tak zamiast upowszechnienia pelnego podswietlania (a pare lat temu zapowiadalo sie pieknie), dostalismy smarty i krawedziowe ledy (jakby grubosc tv miala jakiekolwiek znaczenie, szczegolnie ze pare cm. w lewo czy prawo nie ma znaczenia).
Co do pilotow, jestem takiego samego zdania. Podswietlanie powinno byc w kazdym, nie mowiac juz o przemyslanym projekcie, czyli odpowiednia kolorystyka, tak aby mozna bylo przy minimalnym oswietleniu odroznic przyciski od obudowy. Szczytem niedbalstwa, byl pilot od PS3. Kompletnie bezuzyteczny.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mam go jeszcze i używam do wł oraz wył. :)
Przeciez to pad zamknięty w innej obudowie z masą nieużytecznych przycisków. Kupiłem go kiedyś, bo nie chciałem by na stole lezal pad obok innych pilotów. Kiedys kiedy PS3 traktowałem bardziej multimedialnie służył mi częsciej, do przeglądania oraz uruchamiania plików. Dziś już nie korzystam z FATki jako multimedialnego urzadzenia.

Co do jakości obrazu vs bajery - to oczywiste, ale.... wiadomo :)
 
Do góry