Panasonic wprowadza nowy flagowy telewizor OLED HZ2000 na 2020 rok.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]Panasonic wprowadza nowy flagowy telewizor OLED HZ2000 na 2020 rok.

m-panasonichz2000launch.jpg

HZ2000 zastępuje GZ2000[/FONT]

[FONT=&quot]Zeszłoroczny GZ2000 był pierwszym telewizorem, w którym zastosowano niestandardową wersję standardowego panelu OLED LG.Display, który jest używany we wszystkich telewizorach OLED dostępnych obecnie na rynku. Ten panel ma wyższą średnią i szczytową jasność. Oto następca w postaci HZ2000. Oprócz ulepszonych możliwości w zakresie jasności, panel OLED zawiera ulepszony system BFI (wstawianie czarnej ramki) panelu OLED 2020.
[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Ponadto Panasonic twierdzi, że HZ2000 oferuje ulepszony system głośników 3.0.2-kanałowych dla Dolby Atmos, a także HDMI eARC. Jest również wyposażony w tryb filmowca i Dolby Vision IQ. Wreszcie firma twierdzi, że wersja 5.0 platformy MyHomeScreen TV ma pewne poprawki w interfejsie użytkownika.
[/FONT]

[FONT=&quot]Niestety Panasonic nadal nie ma planów udostępniania aktualizacji oprogramowania MyHomeScreen po zakupie.
[/FONT]

[FONT=&quot]Z drugiej strony Panasonic nie jest jeszcze gotowy na przejście na HDMI 2.1, co oznacza, że ​​HZ2000 może nie być idealnym partnerem dla konsol do gier i odtwarzaczy wideo nowej generacji. LG, Samsung i Sony rozpoczęły przechodzenie na HDMI 2.1 w telewizorach 4K z wyższej półki. Panasonic HZ2000 jest teraz dostępny w Europie w rozmiarach 55 i 65 cali, zaczynając od 3300 GBP / 2900 EUR..[/FONT]
[FONT=&quot] Flatpanelshd[/FONT]
 

65AF8

New member
Szkoda że japończycy tak traktują swoich klientów , i w taki sposób, TV OLED firmy PANASONIC wyświetla obraz o najwyższej jakości . Wyświetlany Obraz to jest przysłowiowe ....wow. wow.. a tu taki zonk ..... brak hdmi 2.1.
SKANDAL... w mojej osobie stracili klienta ( na min 15 tys. PLN)
 

Desverger

New member
No fakt szkoda ale ale jednak zakupiłem poprzednika 65GZ2000 i jest jak mówisz: wow, wow, wow. To czego mi brakuje to Airplay2, apki Apple TV (ale mam urządzenie) i Disney+ choć tu Panasonic na zagranicznym forum odpisał, że trwaj ą prace nad tą apką. Tak czy siak obraz rekompensuje wszystko (a to w TV przecież najważniejsze) a tak poza tym to jestem mile zaskoczony jakie p.....cie jest z tych jego kilkunastu głośników - tego się nie spodziewałem bo słyszałem wcześniej 2 lub 3 TV z wbudowanymi soundbarkami i szału nie było. Tu akurat oprócz 9 głośników na barze jest kilka dodatkowych "na plecach" TV i gra to głośno (wyjście na sub też jest) Jak ktoś nie chce lub nie może zastosować ampli z głośnikami lub soundbara to TV idzie z pomocą dzięki swym głośnikom. Reasumując, gdyby dodali 2.1 i to co mi brakuje byłby to baaaaardzo kompletny TV. I jeszcze jedna myśl mnie nachodzi gdy patrzę na tegoroczne modele OLED-ów różnych marek - chyba firmy doszły już do kresu tego co można wycisnąć z technologii OLED. Nowe modele mają pewne nowe "ficzery" w postaci 2.1, filmmaker mode itd. ale obraz pozostaje w zasadzie ten sam. Fakt LG polepszyło jeszcze płynność ale w kwestii odwzorowania kolorów, jasności itp. niewiele się już da zmienić. Czy miniLED coś zmieni? Chyba będzie to tylko "game changer" w kwestii wyeliminowania wypaleń przy jednoczesnym poziomie jakości obrazu jak w OLED.
 

pantomima

Banned
Szkoda że japończycy tak traktują swoich klientów , i w taki sposób, TV OLED firmy PANASONIC wyświetla obraz o najwyższej jakości . Wyświetlany Obraz to jest przysłowiowe ....wow. wow.. a tu taki zonk ..... brak hdmi 2.1.
SKANDAL... w mojej osobie stracili klienta ( na min 15 tys. PLN)

Witam :)

Jeżeli ktoś coś deklaruje, obiecuje , zapewnia a później się z tego nie wywiązuje to znaczy , że jest kim ? - oszustem !

A teraz, aby nie być goloslownym przywołam twoje słowa/posty :

Post z 19.03.2020 . Wątek - Oled LG 55c9 - czyli nowa fala nadchodzi.

"Jeszcze nie miałem czasu i mozliwości.Teraz kiedy moja firma przyhamowała ze względu na epidemię, są większe możliwości czasowe, postaram się otworzyć karton i przekazać Wam swoje spostrzeżenia laika czy ten obraz z Panasonica jest taki super jak wszyscy "tunerzy" opisują.
Zdejmę 65C9 (po kalibracji) i postawię 65GZ2000, jak będzie lipa zawołam pana Pawła ze skalibruj.pl.
Nakręcę parę filmów z SD,HD i 4K z Pioneer LX500 np. Helikopter w Ogniu.
Obiecuję napisać prawdę, nie jestem sprzedawcą tylko konsumentem tak jak Wy."

I kolejny z 21.03.2020

"Witam,
Dajcie mi kilka dni a wyświele Wam na zdjęciach 65GZ2000 (bez kalibracji) i następnie LG65C9 (po kalibracji), zdjęcia zrobię Canon 77D z obiektywem 18/270 ze stabilizacją obrazu VC.Zdjęcia w dzień i osobno w nocy.
Zdjęcia zrobię z naziemnej SD, NC+ HD, i 4K z Pioner LX500 np. "Predator" zobaczę który film jest zapisany HD 10, który HD10+ a któery w DV.
Dajcie mi szansę na dokładne zbadanie obrazu."

No i od tamtego dnia przepadłeś w tym wątku, zobowiązaniu :)

Gdzie te zdjecia , porównania oszuście? , bo kilku kolegów dopytywało o nie i do dziś się nie doczekali .

Gdybym był na Twoim miejscu, byłoby mi zwyczajnie po ludzku trochę wstyd ! Nie jest Ci wstyd ? Pewnie tak, ale przecież tego nie przyznasz .
Pozdrawiam ;)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Kłania się stare powiedzenie "Mało mówmy dużo róbmy".
Może @65AF8 potrzebuje jeszcze więcej czasu.

Zdecydowanie TAK :)
Choć radziłbym pośpiech, bo za chwilę w sprzedaży pojawi się model Hz2000 a wraz z nim duże prawdopodobieństwo ,że ze strony tego Pana padnie kolejna deklaracja recenzji nowego modelu :) . Z tą zaległą byłby to już dwie , co rodzi pewien zgrzyt u chętnych takie porównanie zobaczyć ,bo przedział czasowy nie jest z góry narzucony...
 
Ostatnia edycja:

janunio

New member
Bez reklam
Brak obsługi dts.
Co takiego się dzieje, że mamy odwrót od formatów dts ?
Ktoś zna odpowiedź ?
Dla mnie to zła wiadomość. Mam b. dużo koncertów w dts audio.
Ten OLED ma chyba wyjście na subwoofer. Poprzednik miał znakomicie dopracowany system obsługi zewnętrznego suba. Nie podoba mi się, że Panas nigdzie nie powiesił manuala. Pewnie go dopiero piszą.

ps.: czepiacie się kolegi jakby miał jedyny na świecie egzemplarz tego oleda. Może miał mieć ale mu go zabrali lub nie dojechał. Na YT jest wiele prezentacji.
 
Ostatnia edycja:
Do góry