Panasonic VT30 czy warto?

kubotek

New member
Mysle, ze bedzie we wtorek. Mieszkam w UK i zazwyczaj zamawiam z Amazon co uk bo tam pracuje i mam znizki na wszystko. Co do wielkosci to jak dla mnie pewnie bardzo duza, gdyz od 3 lat jade w malym pokoiku na 32 calach wiec sam rozumiesz. Moja opinia moze byc nie obiektywna. Wielkosc nie jest dla mnie problemem, mam nadzieje, ze nie zawiode sie na obrazie z PS3 i z tv HD. Pozdrawiam!
 

q124

New member
jesli mozna wiedziec ile dales za tv?? i jak jest z dostawa, moze jakos bys mial mozliwosc zalatwic taniej ten 42vt30? jak nie daj znac jak dostaniesz czy ps3 dobrze sie spisuje na plazmie
 

kubotek

New member
Ze znizka wyszlo mi 1400 funtow, a jaka cena jest w Polsce za 42 cale? No czekam do wtorku i bede testowal po pracy. Mam nadzieje, ze sie nie zawiode. Moze cykne jakies fotki z PS3 i z HD tv. Mozna tutaj wrzucac fotki o duzej rozdzielczosci?
 

q124

New member
to tanio dales, ja tez jestem w uk dokladnie z sheffield. powiedz mi czy dalo by rade jakos taniej od ciebie zalatwic?? normalnie w panasoniku kosztuje 1550 niecale. mam pytanie bo na kazdej stronie co innego jest opisane, czy vt30 ma wejcie pod pc i czy ma zmiane z 2d na 3d ?? bardzo bylem napalony na vt20 ale wyskakuje mi ze nie ma tam zmiany z 2d na 3d i raz jest ze ma podpiecie do pc raz nie. czy vt 30 ma te 2 opcje? a moze vt20 ? wolalbym jednak 46 cali. a i jeeszcze jedna sprawa dostales w 2 x 3d okulary... a czy dawali w zestawie blureya? i nie wiem jak to jest w innych sklepach ale w 1 koles mi proponowal promocje ktora jest na wszystkie modele panasonica viera, gdy kupujesz dowolny panasonic i blureya albo kino domowe, dostajesz za darmo avatara 3d i 3 inne filmy 3d. mozesz sprawdzic na stronie panasonica jest tam to opisane i powinni dawac 5lat gwrancji przez amazona masz tez tyle ? daj znac czy wiesz cos.
 

kubotek

New member
Konwersja z 2d na 3d na 100% jest w vt30. Co do zlacza RGB to z tego co wiem to niestety nie ma go w vt30 ale to zaden problem, ja juz zamowilem sobie kabelek RGB-Component i sprawa rozwiazana. Bierz z Amazonu, wtej chwili stanial juz 20 funtow w stosunku do mojego zamowienia. Ze znizka Ci nie pomoge na ten moment bo zostalo mi juz niewiele. Mamy rocznie pewna kwote przeznaczona na znizki. Na ten moment wyjdzie Ci tylko 49 funtow wiecej niz mnie wiec nawet nie warte to zachodu. W kazdym VT30 masz dwie pary okularow gratis. Co do odtwarzacza blu ray to ja go oczywiscie nie mam. Co do tej promocji to poprostu musisz sobie obliczyc czy to naprawde promocja czy tylko sciema. Zlicz wszystkie dodatki ile kosztuja w sklepach i porownaj za ile oni Ci oferuja i problem rozwiazany:) Co do gwarancji to nie jestem pewny ale sadze, ze mam tyle ile daje producent, wiecej nie dokupowalem, moze to tylko w tej promocji, jesli tak to fajna sprawa.
 

q124

New member
czyli mowisz ze jak np nie ma wejscia pod pc to mozna dokupic?? a dokladnie mozesz podac nazwe tego cuda? a czy oriemtujesz sie co do vt20 czy tam jest zmiana 2d na 3d? wydaje mi sie ze nie roznia sie niczym te tv a zawsze wolalbym taniej i wiekszy ekran.
 

kubotek

New member
Moze byc cos takiego 1.8M HDMI Male to SVGA VGA M Converter A/V Cable Lead: Amazon.co.uk: Electronics lub to co ja kupilem 1.5m VGA to 3 RCA Component Cable for PC Laptop HD TV: Amazon.co.uk: Electronics Co do konwersji 2d-3d w vt30 nic nie pisza w specyfikacji wiec mozliwe ze nie ma takiej mozliwosci, chociaz nie jestem pewien. Z tego co wiem to te dwa tv roznia sie matrycami. VT30 ma nowsza i dodatkowo zastosowane sa jakies nowe filtry i inne duperele. Porownaj sobie specyfikacje i bedziesz wiedzial wszystko:) Ja tam wolalem wziasc VT30:)
 

q124

New member
mam podobny kabelek tylko ze sa 2 koncowki tego niebieskiego. ale jak widze ze hdmi kabelek tam chyba jest przejsciowka to wole taka ps2 sobie podlacze jeszcze pewnie. mialem kupic w tym tygodniu ale jak nic konkretnego nie wybralem i jestem na to 42 cale chyba zmuszony to poczekam jak z polski wroce przez miesiac pewnie jeszcze taniej bedzi. a tak tylko bedzie przez 2tyg stal. a moze 50 bedzie tanszy :) heheh
 

kubotek

New member
Sluchajcie, jak podlaczyc vt30 do laptopa? Kupilem przejsciowke VGA na component i nic sie nie dzieje. Potrzebna jest przejsciowka na HDMI? W lapku mam tylko VGA.
 
Do góry