panasonic vs samsung

adamis

New member
Witam, czy ktos mozemi pomoc w wyborze plasmy, nie ukrywam, ze jestem laikiem, ale chcialbym miec spokoja dusze, ze dobrze wybralem.
W gre wchodzi panasonic TH42PV 600E i samsung PS42Q7H.
 

TRIESTO

New member
adamis napisał:
Witam, czy ktos mozemi pomoc w wyborze plasmy, nie ukrywam, ze jestem laikiem, ale chcialbym miec spokoja dusze, ze dobrze wybralem.
W gre wchodzi panasonic TH42PV 600E i samsung PS42Q7H.

witaj
napisze Ci tak: PV600E ma kilka fajnych rzeczy np. czytnik kart i ogólnie jest lepiej wyposażony od Q7H .
jęsli myslisz o samsungu to polecam C7H ma w porównaniu z Q7H inne głośniki i lakier matowy a nie fortepiamowy błyszczący na obudowie i poza tym niczym innym się od Q7H nie róznia a jest ok 1000 tańszy.
Jak zależy Ci na budżecie to Samsung C7H a jak nie to w ciemno Panasonic.
Pozdrawiam
 

adamis

New member
szczerze mowiac budzet jest do 8 tys i juz bylem zdecydowany tylko nie ukrywam zasugerowalem sie opiniami sprzedawców z kilku sklepow i kilkoma opiniami z forum (np nt problemow z kolorami)
 

Junkers

New member
Ja polecam z czystym sumieniem C7H. Gra super !!!!!!!!!!!!!!!!

PS. Wychodzi powoli dlaczego nagle Panasonic pojechał w dół z ceną :p
 

Grigorij

New member
Junkers napisał:
Ja polecam z czystym sumieniem C7H. Gra super !!!!!!!!!!!!!!!!

PS. Wychodzi powoli dlaczego nagle Panasonic pojechał w dół z ceną :p
:cool: No to przyjrzyj się, w jakim tempie pojechał Samsung z cenami na przestrzeni pół roku. Dwa razy szybciej niż Panasonic. Czyżby to oznaczało (biorąc pod uwagę Twoją dedukcję), że jest dwa razy bardziej szajsowaty niż Panasonic???;-)
 

JaCkyLL

New member
polecam pv600. wiem co mowie ... wyglad, wyposazenie, bardzo fajny dzwiek, karta SD, sporo gniazd we/wy. Mysle ze wężami nie masz sie co stresowac :) predzej czy pozniej problem zostanie rozwiazany.
szczerze polecam ... prezentuje się bardzo ładnie na ścianie :)

j
 
Do góry