Panasonic vs Samsung 42"

jaco

New member
A mnie w EURO AGD W Warszawiae w arkadii sprzedawca namawiał na zakup LCD Grundinga :cry: Poczyn sie okazało że nie mają większego panelu niż 32 cale i ten sprzedawca wyjął komurkę i zadzwoni poczym powiedział mi że w Saturnie też w Arkadi jest 37 calowy i tam jest taki jeden gość co bedzie wiedział o co chodzi. Jak myślicie był tak życzliwy czy miał w tym interes. Pewnie najwiekszy interes dystrybutor tej kichy jaką jest grunding,a chłopaki prowizję do kieszeni....
 

Piotr_the

New member
ta Grunding rozpoczoł znowu jakąś akcję dla sprzedawców ta więc jest to możliwe!

co do testów to napewno potwierdzę,że przy plazmie Samsunga można oglądać z bliska i nie ma pikselozy a to chyba najważniejsze?, plazmy panasa niby super ale obraz nie naturalny porównując do crt kolory przejaskrawione nie majace nic wspólnego z naturalnymi czerń jakby sztucznie wymuszona tz. wszystko jakby ciemniejsze no nie wiem to moje subiektywne odczucie a co do LCD Sharpa to prawie na wszystkich widzę pionowe kreski czarne nie wiem z czego to wynik (wrażliwości na sygnał kiepski) ale paskudnie wygląda a czarny w porównaniu do LCD Samsunga to granatowy, plazmy ogónie mają znacznie lepszą czeń od LCD no i kontrast! więc różnie każdy chyba to widzi??
 
Ostatnia edycja:
Do góry