Panasonic vs Philips

pppiotr

New member
Witam,

wybierając telewizor doszedłem do wyboru pomiędzy dwoma:

Panasonic TX-L47ET60E

Philips 47PFL6008K

W tym momencie priorytetem jest jakość obrazu. Co wybrać ? Telewizory są w tej chwili w podobnych cenach w sklepie rtv euro agd.
 

hamertbu

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,

wybierając telewizor doszedłem do wyboru pomiędzy dwoma:

Panasonic TX-L47ET60E

Philips 47PFL6008K

W tym momencie priorytetem jest jakość obrazu. Co wybrać ? Telewizory są w tej chwili w podobnych cenach w sklepie rtv euro agd.
Bierz phila ma ambi a jak mozesz to doloz troche do 7008
Tylko najpierw poczytaj forum np 47pfl7008

Wysłane z mojego GT-I9300
 
Ostatnia edycja:

pppiotr

New member
Philips już niestety niedostępny w tej cenie. Pozostaje Panasonic z tym że jest wersja 50 cali droższa o 300 złotych i chyba warto dopłacić. Czy jest coś innego wartego zainteresowania w granicach 3500 zł i wielkości matrycy 47-50 cali - priorytet to dobry obraz, smart i 3d schodzą na dalszy plan.
 

pppiotr

New member
W rtv euro agd już niestety tylko w wybranych sklepach. A wolałbym kupować w jakimś większym sklepie. Czyli philips to rzeczywiście najlepszy wybór z tych dwóch telewizorów?

A może nowy Sharp AQUOS 3D LED LE760 ? Jeśli sugerowana cena za 50 cali to 3500 to byłoby to może lepsze rozwiązanie? W końcu nowy model.
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Napisz do Kikiego na PW, to Ci zaproponuje ofertę z tym Philipsem.
Ten Sharp pojawi się niedługo, zapowiada się na całkiem fajny sprzęcik.
Możesz też poczekać na Toshibę 47L7453 - ze względu na podświetlenie tzw. full led.
Z philipsem jednak warto się spieszyć, bo wszyscy się już wyzbywają, a Kiki pewnie nie ma pół magazynu w kartonach akurat tej 47" :D
 
Do góry