Panasonic Viera TX-P50G30E - Pionowa zielona linia na ekranie

berserker1

New member
Dzisiaj zauważyłem, że na ekranie plazmy pojawiła się pionowa, zielona linia. Czy to wypalenie? Czy coś takiego podlega gwarancji bo takowa kończy mi się za 4 miesiące? Ten tv miał już rok temu wymieniany cały panel (spalił się) też z gwarancji na 5 lat.
Mam też drugi na dole tv - też plazma panasonica i również od około roku ma kilka pionowych zielonych linii tworzących pasek, ale tamten już dawno po gwarancji. Czy to możliwe żeby na 2 telewizorach pojawiła się taka sama wada? Oba są z jednej anteny satelitarnej, ale te linie to chyba nie wina kabli, anteny, konwertera?
Wszyscy chwalili, że plazmy Panasonica są dobre a tu takie buble u mnie wyszły
icon_sad.gif
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Plazmy Panasa były dobre ale serie 50 i 60 !!!! 30-ki zawsze miały jakieś ale, a to zielone plamy albo często te pasy.Raczej już nie wymieni panela bo niby skąd go wezmą, to model chyba z 2011 roku i pozostaje albo oled albo direct led.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy sprzęt ma się prawo zepsuć.
Sprawdź najpierw z innego źródła sygnał to będziesz mieć pewność, że to nie wina telewizora.
Ale raczej wygląda na matrycę.
Całe szczęście że masz na gwarancji.
Dostaniesz kasę lub wymianę.
Możesz się dzięki temu załapać na nowe, dobre modele.
Czyli nie jest tak źle.
 

berserker1

New member
Ten pasek zielony po dwóch dniach znikł wczoraj nagle. Najlepiej, że już zgłosiłem do Panasonica i ma dzwonić ktoś z serwisu i nie wiem co powiedzieć? Tak samo by się naprawiło bo nie wierzę ? Odłączałem wcześniej kabel od anteny satelitarnej i pasek też był. Wolałbym już to teraz wymienić niż za 4 miesiące znów mi to wyjdzie jak już będzie po gwarancji:? Wymieniają na inny model jak jest 5 usterka w okresie gwarancji:?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Być może było zwarcie w przewodach. Jak się pojawi to zrób zdjęcia żeby było o czym rozmawiać w serwisie.
 
Do góry