Panasonic TXL42E30

Nie ma co liczyć na niższe ceny w Saturnie jeżeli kilka dni temu FR4N3K kupił go za 3050zł to 10 min temu dzwoniłem do Saturna ten sam TV ma kosztować po obniżce 3088zł /ciekawy sposób liczenia co pozostawiam bez komentarza/

Żadna nowość. 3 tygodnie temu jak było bez VAT w MM to w Chorzowie i Katowicach Sharp le320e 37 calowy był w dwóch różnych cenach. Generalnie kupowanie w Saturnie czy MM rzadko kiedy się według mnie opłaca. Na dzisiaj Panasonica e30e można kupić w necie z wysyłką za niecałe 2.400zł, a dla przykładu w MM kosztuje 2.999zł.

W każdym razie Ja dzisiaj zamawiam. Co ciekawe w niektórych sklepach internetowych ten TV zaczął drożeć. W jednym jeszcze wczoraj był za 2.360zł bez kosztów wysyłki a dzisiaj jest za 2.690zł!:hmm: Trzeba się więc spieszyć.
 

ten30

New member
no własnie podobno 60hz maja znaczenie a i podobno sony maja tendencje buczenia? boje sietroche kupowac panasa a o kiki juz zapomniałem.
a panas w electrowordzie 2900, parę dni temu widziałem.
 

gamperek

New member
Żadna nowość. 3 tygodnie temu jak było bez VAT w MM to w Chorzowie i Katowicach Sharp le320e 37 calowy był w dwóch różnych cenach. Generalnie kupowanie w Saturnie czy MM rzadko kiedy się według mnie opłaca. Na dzisiaj Panasonica e30e można kupić w necie z wysyłką za niecałe 2.400zł, a dla przykładu w MM kosztuje 2.999zł.

W każdym razie Ja dzisiaj zamawiam. Co ciekawe w niektórych sklepach internetowych ten TV zaczął drożeć. W jednym jeszcze wczoraj był za 2.360zł bez kosztów wysyłki a dzisiaj jest za 2.690zł!:hmm: Trzeba się więc spieszyć.
Wątek jest o modelu 42 calowym, rozumiem że Ty piszesz o 37"?
Mnie stacjonarne sklepy nie interesują wstępnie zamówiłem w necie lepsze ceny i w razie czego możliwość zwrotu!
 
Wątek jest o modelu 42 calowym, rozumiem że Ty piszesz o 37"?
Mnie stacjonarne sklepy nie interesują wstępnie zamówiłem w necie lepsze ceny i w razie czego możliwość zwrotu!

Nie. Pisze o TV model Panasonic e30e i tego jak to jest z tymi obniżkami VAT. To że podałem ceny dla modelu 37 wynika tylko i wyłącznie z tego że model 42 nie jest przezemnie tak mocno śledzony i nie mam porównania. Tak więc to była tylko dygresja do bezvacia w sklepach.
 

fly07

New member
ten30, szczególnie interesuje mnie co powiesz o podświetleniu matrycy - prawy i lewy dolne rogi. Ja zamówiłem ten TV i w sklepie w tych miejscach była tragedie patrząc na wprost. Nie wziąłem tego egzemplarza, zamówiłem drugi i czekam.
 

gamperek

New member
jutro ma być u mnie także podstawy działania opisze;)
joł

Pisząc że ma być rozumiem że zakup na odległość w sklepie internetowym tak? Ja też byłem zdecydowany na ten model i chciałem kupić przed świętami ale we wszystkich sklepach z Ceneo które są uwzględnione go nie ma :twisted: Koszmar. Wygląda na to że z zakupu teraz nic nie będzie. Gdzie go ostatecznie dorwałeś może jest jeszcze szansa i dla mnie.
Jeszcze cały czas się zastanawiam nad Sony 40EX520 ten jest w tej chwili dostępny i można kupić od ręki. Sam nie wiem czy brać szybko tego Sony czy wstrzymać się z zakupem po weekendzie majowym.
@Ten30 czekamy na szybkie wrażenie szczególnie, jak kolega wcześniej wspomniał w kwestii podświetlenia i nagrywania na dysk.
 

fly07

New member
Pisząc że ma być rozumiem że zakup na odległość w sklepie internetowym tak? Ja też byłem zdecydowany na ten model i chciałem kupić przed świętami ale we wszystkich sklepach z Ceneo które są uwzględnione go nie ma :twisted: Koszmar. Wygląda na to że z zakupu teraz nic nie będzie. Gdzie go ostatecznie dorwałeś może jest jeszcze szansa i dla mnie.
Jeszcze cały czas się zastanawiam nad Sony 40EX520 ten jest w tej chwili dostępny i można kupić od ręki. Sam nie wiem czy brać szybko tego Sony czy wstrzymać się z zakupem po weekendzie majowym.
@Ten30 czekamy na szybkie wrażenie szczególnie, jak kolega wcześniej wspomniał w kwestii podświetlenia i nagrywania na dysk.
Są w Saturnie - ja też na niego czekam, ale sporo było wadliwych egzemplarzy ze względu na podświetlenie matrycy i może w następnej "fali" dostawy będzie OK. Nie ma się co śpieszyć, lepiej ze dwa tygodnie poczekać - tak mówili w RTVeuroAGD8).
 

gamperek

New member
Saturna u mnie nie ma jest MM ale cena 3699 odpada. To raz a dwa że wolę przez internet ze względu na cenę i możliwość zwrotu w ciągu 10 dni! Owszem można poczekać dwa tygodnie ale już długo się przymierzam do zakupu o trochę mi się znudziło ile można się zastanawiać. Teraz święta potem weekend majowy pewnie w sklepach nie będzie jakiś większych dostaw.
 

ten30

New member
mam, włączyłem i musiałem spadać co do matrycy to nie jest źle, myślałem że będzie gorzej, jutro napisze /postaram się wiećej/ zobacze co chodzi gdzie są problemy. Zakup na allegro za 2900 z transportem
no to joł
 

ten30

New member
witam,
W miarę moich możliwości go sprawdziłem i mogę go polecić wszystkim, obraz jest idealny jak narazie z usb czyta wszystko z napisami, napisów nie można powiększyć, serwisy internetowe jest tego pełno od sportu po po kupe filmów. dżwię ok ale i tak mam z kina wygląd świetny co do wifi nie sprawdzałęm bo już ie mam kasy a to chyba trochę kosztuje.
pozdrawiam
jak coś to walcie pytaniami
 

gamperek

New member
Gratuluje zakupu oby dobrze się sprawował!
Jak jest z formatowaniem obrazu, dobrze sobie radzi. Jest jakieś auto żeby sam dopasowywał i nie było czarnych pasów?
Głośność dźwięków bez kina domowego może być?
Czas uruchamiania, przełączania kanałów długo to trwa?
Napisałeś że jest sporo serwisów internetowych jak to masz podłączone bezpośrednio kabel?
 

ten30

New member
czekam na enke i na kanałach SD jest ok mi pasuje, czarnych pasów nie widać, nie widać jak pisałem wcześniej białego pasa na dole. Kanały zmieniają się szybko, jestem pzez środek pokoju pociągnięty do rutera:) wifi do tv mnogo kosztuje to pasuje i tak bedzie wisiał. głośniki też ok.
łykaj go, naprawdę warto, to moja ocena a szczytuje bo to mój pierwszy
pzdr
 

Markko

New member
Czy prócz IPLI jest dostęp do innych polskich serwisów?? Czy jest przeglądarka internetowa?? Jak się sprawuje?? Działa na niej java?? Chciałbym mieć wgląd w live timing w czasie wyścigu F1. Na Ps3 live timing mi nie działa.
 

macochaa

New member
Czołem Wszystkim,

Ktokolwiek wie czy zapowiadana publikacja testu master chief'a kikiego dojdzie w ogóle do skutku?
Mam właśnie niezły zgryz, który z modeli Panasonic wybrać – TX-L42E30 czy TX-P42G30E – a w teście miało być m.in. porównanie tych dwóch modeli.
Gdyby ktoś inny był w stanie cośmy doradzić to szczegółowe warunki opisałem w poniższym poście:

hdtv.com.pl/forum/652705-post1944.html

Dzięki za pomoc.
 

alfaqq

New member
tez mam zamiar zakupic telewizor i wahalem sie miedzy tymi dwoma, po lekturze forum sam juz niewiem ktory lepszy a na pewno kazdy ma swoje wady (plazma moze buczec a lcd moze miec chmurki), ostatecznie jednak po wizji lokalnej w sklepach sklanialem sie ku plazmie ale ostatnio pojawil sie sharp lc830 i troche mi znowu namieszal choc na razie cenowo jest niestety troche powyzej moich mozliwosci
 
Do góry