Panasonic TXL42E30

ten30

New member
Witam,
Czy ktoś z forumowiczów zaopatrzył się w ten telewizorek i cos może od siebie napisać?
czytałem specyfikacje chyba w czterdziestu językach łącznie z migowym ale dla laika jak ja nie wiele mi to mówi.:niewiem:
zależy mi na porównaniu z SONY KDL40EX710
Pozdrawiam

wybaczcie za bombardowanie forum
ps
albo jaka jest różnica między Panasonic TXL42E30 a Panasonic TXL42E30b a Panasonic TXL42E30e?

 
Ostatnia edycja:

ten30

New member
ten30, nie masz dostępu do tej strony z powodu:.
Starasz się dostać do zamkniętej strefy Klubu hdtv.com.pl (więcej informacji TUTAJ)
Temat mógł zostać zamknięty przez administrację
Nie dokonałeś jeszcze pełnej aktywacji konta
Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne
nie moge, musze za to bulić
 

lcz@interia

New member

luckystrikes

New member
Sorry za /poniekąd/ off-topic, chcesz wywalić 3 do 4 tyś. za telewizor a szkoda ci "bulić" 6,49 za dostęp do jego testu... - bez obrazy, ale dla mnie lol :)
 

ten30

New member
nie ma za co luckystrikes.
prośba do kiki jak będziesz testował sprawdź czy działaja napisy w divix bo jak sprawdzałem w sklepie to nie działały albo trafiłem na niekumatego sprzedawce.
IPS Alpha te matryce sa podobno najlepsze, to prawda?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo Panas ma lepsze kąty, większą płynność , lepsze skalowanie , bardzo dobre wyposażenie, mały input Lag.
 

MaciekSK

New member
Też mam tego typu dylemat 46ex500, czy ten nowy Panas?

Jeśli zalezy Ci na oszczędności w prądzie to moim zdaniem lepszym wyborem będzie Panasonic, jest LED-owy w przeciwieństwie do EX5xx i zewsząd docierają opinie, ze seria E30 jest bardzo oszczędna. Co do multimediów, to myślę, że sa porównywalne. Za to Sony jest o 4" większe a jak wiadomo rozmiar ma znaczenie :)
 

MaciekSK

New member
chodzi mi o wybór między Panasonic TXL42E30 a Sony KDL40EX710 i dlaczego..?

Ciężko coś tu doradzić przez osobę, która nie porównywała tych dwóch modeli. Ja osobiście poczekałbym na następcę EX71x czyli EX72x, który będzie już obsługiwał 3D (może to się do czegoś przyda...) i może będzie jeszcze lepszy od poprzednika (a wszystko na to wskazuje, m.in. lepszy kontrast, jeszcze mniejsze zużycie prądu). EX ma też większe możliwości regulacyjne dotyczące obrazu, jeśli zamierzasz się w to bawić to może być lepszym wyborem. Z drugiej strony obraz E30 po wyjęciu z pudła bardzo przypadł mi do gustu aczkolwiek to mój pierwszy TV LCD. Jeśli chodzi o multimedia to myślę, ze sa porównywalne, podobno EX71x czytają NTFS a EX72x już nie (ani jednego z nich nie miałem okazji przetestowac pod tym kątem, info tutaj: Sony Bravia KDL-40EX713 i tutaj: Sony Bravia KDL-55EX723).
 

ten30

New member
podejdę dziś do mm i jeszcze się mu przyjrzę pod kontem multimedialnym z usb nie czyta chyba napisów ale dziś zobaczę z obrazem i z kolorami to nic nie zobacze w tak oświetlonym miejscu.
powiedzcie czy przy czarnych scenach wiedać jakieś niedociągnięcia? przy szybkich scenach obraz się nie zacina?
pozdrawiam Panas
 

rojam

New member
dzis widziałem pnasaonic42E30 w akcji -muszę stwierdzić, iz ładnie wygląda, elegancko, bez zbędnych wodotrysków, kąty boczne bardzo dobre (przynajmniej w porównaniu do stojącego obok Sony ) obraz przyzwoity, matryca matowa - czekam z niecierpliwością na test Kikiego 42". Obok Panasonic G30 to number 1 obecnie -kupno w najbliższym miesiącu. I jeszcze na celowniku Sharp LE830 -tylko to zapewne inna klasa cenowa bedzie do panasa e30
 
Ostatnia edycja:

ten30

New member
widziałęm dziś w mm tx-l42e30e robi wrażenie a patrzyłęm pod kontem czytania napisów w divix, czytają:) i też czekam na test kikiego;)
 

MaciekSK

New member
jaka jest różnica między Panasonic TXL42E30 a Panasonic TXL42E30b a Panasonic TXL42E30e?

Wersja z literką B wystepuje w UK i w przeciwieństwie do tego sprzedawanego u nas z literką E posiada tuner DVB-T2 (czyli można z "powietrza" łapać sygnał cyfrowy HD), reszta różnic może ewentualnie dotyczyć zawartości Viera Cast.
 
Do góry