Panasonic TX-P65VT60E - wymiana opini i doświadczeń

miniasy

New member
Bzyczenia żadnego nie ma!!!!
W Panasonicu, obraz "przegonił" Pioneera, który był po świeżej kalibracji - opinia moja i Żony.
Podanego przez Ciebie modelu Samsunga nie znam.
 

miniasy

New member
Witam OK mam jeszcze jedno pytanie podobno mają zaprzestać produkować plazm a jak będzie z wsparciem, oprogramowanie smart tv (...)

Nie wiem, postawiłem na obraz, multimedialność to dla mnie dodatek...
Nie powinno być jednak źle, Panasonic to duża Firma, mam nadzieję, że będzie dbał o Klientów :-|
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Nie wiem, postawiłem na obraz, multimedialność to dla mnie dodatek...
Nie powinno być jednak źle, Panasonic to duża Firma, mam nadzieję, że będzie dbał o Klientów :-|
Taaa będzie dbała o klientów:p tak jak o mnie teraz 65VT60 popsuty po pierwszych 4 minutach pracy i trzeba będzie bardzo długo czekać na części !!!!!!! a MIGOTANIE było i jest w plazmach i nie ma mowy aby tego nie widzieć.Najlepiej widać na jednolitych tłach np. na programie TVN-oskim "Rozmowy w toku" To bzyczenie na jasnych tłach przypomina włączone kilka jarzeniówek.
 
Ostatnia edycja:

tedi111

New member
Witami zaklepałem ten tv w Saturnie mam jeszcze jedno pytanie bo ja mam słoneczny pokój jak u niego z jasnością czy będę musiał zakładać żaluzje
 

miniasy

New member
Witami zaklepałem ten tv w Saturnie mam jeszcze jedno pytanie bo ja mam słoneczny pokój jak u niego z jasnością czy będę musiał zakładać żaluzje

Ja mam okna naprzeciwko tv, odbijają się w ekranie, więc zasłaniam żaluzje, ale to są odbicia, więc tak będzie zzzawsze :oops: Bocznych okien nie trzeba zasłaniać...
 

tedi111

New member
Witam jeszcze raz wcześniej miałem tylko telewizory LCD samsunga f8000 potem przymierzałem się do sony w905 ale jak zobaczyłem obraz to się podłamałem, nigdy nie miałem plazmy czy to będzie najlepszy wybór
 

pantomima

Banned
Wjedz do jakiegos rtv i sam zobacz czy Ci sie spodoba - tyle tylko ze taka prezentacja w sklepie nie jest najlepszym wyjsciem dla plazmy .

Ja na Twoim miejscu wybral bym 3 modele i zorganizowal sobie taka prezentacje w domu - a pozniej z posrod tych trzech dokonal wyboru .
 

miniasy

New member
(...) nigdy nie miałem plazmy czy to będzie najlepszy wybór

Ups, takiej odpowiedzialności nie dźwignę
Są zwolennicy LCD, plazm itd. Są zwolennicy i jednych, i drugich i pozostałych.

Ja jestem przekonany do technologii plazm, a obecnie do tej z tematu wątku - bezkrytycznie :mrgreen:

Dobry sygnał - i będzie Pan zadowolony.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Plazma Cie mile zaskoczy.
Jak siedzisz w stosunku do telewizora i okien.
Wklej zdjęcia narysuj lub napisz.
 

tedi111

New member
Witam telewizor będę miał po środku mieszkania sofa - telewizor jakieś 3 metry odległości, okna po prawej stronie telewizora sygnał Cyfra+HD a jak wieczorem przy włączonym świetle, oświetlenie mam około 100W czy musi być wyłączone (jak wpadnie rodzina to czy będę musiał siedzieć tylko przy włączonym tv beż światła :???:)
 

tedi111

New member
Witam mam jeszcze jedno pytanie wyczytałem w necie że wszystkie tv Panasonic mają problem z migotaniem obrazu i to 50Hz czy jest to widoczne
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie mają takiego problemu.
Problem mają ludzi którzy w kilku procentach populacji widzą to migotanie.
 

artureczek

New member
Witam

z jakiej odległości oglądasz UPC, kanały HD na 65". Czy jakość będzie akceptowalna z ok 3m-3,3m?

Mysle ze optimum by bylo 60" ale takiego w PL brak...
dzieki
 

Tanhauser

New member
To jest naprawdę super tv. Żadnego migotania. Kupuj i się ciesz :cool:

Nie pisz takich bzdur, po to po prostu wierutne kłamstwo. Każda plazma migocze, wynika to po prostu z technologii. VT migocze dużo bardziej niż mój poprzedni PV8. Widać to szczególnie na dużych jasnych obszarach obrazu. Jak spojrzysz kątem oka na matrycę, to migocze na każdym obrazie.
Kupiłem VT za niemałą kasę mają świadomość mankamentów tego TV, ale nie ma co oszukiwać się, a tym bardziej potencjalnych nabywców - ta plazma to kompromis jakości z słabościami technologii.
Moim zdaniem jakość obrazu tego Panasa rozkłada na łopatki wszystko co jest dostępne na rynku. Jednak migotanie obrazu i szum wiatraków występuje i trzeba umieć z tym żyć ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry