Panasonic TX-P65VT60

aqula

New member
Witam, postanowiłem wystawić na sprzedaż chyba jeden z najlepszych telewizorów plazmowych jakie były produkowane. Panasonic TX-P65VT60, to klasa sama w sobie, ktoś kto czyta to ogłoszenie, zapewne wie, co oferuję do sprzedania. Postanowiłem zamieścić tutaj ogłoszenie, bo chciał bym aby następnym szczęśliwym posiadaczem był ktoś z forumowiczów, TV w bdb stanie, w kpl. wszystko co kupiłem od pierwszego właściciela, czyli: telewizor, podstawka, dwa oryginalne piloty, kabel zasilania oraz dwie pary okularów, niestety nie posiadam oryginalnego kartonu, dlatego jeśli był by ktoś zainteresowany, to musiał by sam zorganizować sobie zabezpieczenie podczas transportu.
 

pantomima

Banned
Aktualne, cena 4500pln.

Nie żartuj.
Również posiadam ten model w tej samej przekątnej.

4.5 tys za co ? - za 7 letni telewizor ,który nie musi , ale w każdej chwili może mieć awarię?
To plazma z 2013 roku . O części do niej będzie naprawdę trudno.
Poza tym ten tv posiada tylko jeden atut: świetny obraz 1080p ,bardzo dobrą czerń ale do tej oledowej mu daleko .

Multimedia to dramat no i te wiatraki .

Grubo z ceną przesadzileś.

Wystarczy do tej kwoty dołożyć 1.500 zl i wyrwać jakiegos oleda, który będzie nieporównywalnie lepszym wyborem I będzie miał minimum 2 lata gwarancji.
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Zacytuję "Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej", osobiście nie kupiłem tego modelu w 2013r z powodu wentylatorów.
Wybrałem 50ST60 i po 7 latach nie oddam jej poniżej 1500pln, a kupców w tym roku miałem już dwóch -może to błąd, że nie sprzedałem, czas pokaże.
 
Do góry