Panasonic TX-P55VT60

Karol86

New member
Witam
zakupiłem ten tv niedawno (nowy model) i przełączyłem na tryb gry ponieważ zależy mi na małym input lagu (dlatego kupiłem plazme) i strasznie mnie denerwuje informacja wyskakująca co 30, 60... minut o czasie gry. Mam nadzieje że to można wyłączyć tylko nie wiem gdzie a nie chcę wychodzić z trybu gry bo tracę wtedy czas reakcji. Proszę o pomoc
 

buyboy

New member
Zamowilem plazme... czy jest mozliwe ze nie bedzie w nim elektronicznego pióra?? Czy jest standardem ze zawsze ono jest??
Załączone wyposażenie: Okulary 3D,Pilot,Podstawa.
i więcej nic nie pisze....
 

maderos

Member
Bez reklam
Pytanie jest gdzie ja zamawiales? Jak w normalnym sklepie to powinien byc komplet.

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

maderos

Member
Bez reklam
A widzisz. Nawet przez mysl mi nie przszlo, ze flagowiec moze tego piorka nie miec...

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

maniekn274

New member
Bez reklam
siemka jak będziesz chciał tego pisaka kupić to pisz na pw,jest zapakowany od nowości w folię i zalepiony z nr N2FZ00000010 WRAZ Z BATERIĄ.Nie otwierany nie parowany,poszukaj ceny ile kosztuje ja też poszukam.Najprędzej na angielskich stronach bo u nas nie wiem czy można dostać.Ale sprawdzę bo cen na razie nie znam.
 

buyboy

New member
plazma przyszla i po mimo ze na stronie sklepu nie pisalo nic o piorze to jest ono... Jutro bede odpalal cyfre polsatu... Jakies uwagi na początek, wskazowki?? I pytanie na przyszlosc jak czyscic i czym czyscic ekran...?
pozdrawiam
 

maniekn274

New member
Bez reklam
plazma przyszla i po mimo ze na stronie sklepu nie pisalo nic o piorze to jest ono... Jutro bede odpalal cyfre polsatu... Jakies uwagi na początek, wskazowki?? I pytanie na przyszlosc jak czyscic i czym czyscic ekran...?
pozdrawiam
delikatna ściereczka typu z mikrofibry i kurz na sucho,a jak muchy posrają nam panel to po prostu zwilżyć wodą przetrzeć i wytrzeć do sucha i jest git,żadnych detergentów.:eek:k:
 
Do góry