Panasonic TX-P50VT50E vs TX-P50ST50E

Gucci

New member
Witam. Mam zamiar kupic plazme Panasonic TX-P50ST50E. Mój pokój ma wymiary 3m szerokości x 4m długości. Tv będzie oglądany z odległości około 3 metrów +-. Pokój jest w miarę ciemny. Dzisiaj widziałem na żywo jak odbiera TX-P50ST50E i powiem ze jest to to czego oczekuje ale później zobaczyłem TX-P50VT50E i powiem ze odbiera trochę lepiej:) ma bardziej intensywne kolory i czerń. Teraz mam dylemat czy warto dopłacać ponad 1500 zł do modelu VT50 czy zostać przy ST50 ? Na plazmie głównie będe oglądać TV ( telewizja N HD) + PS3 Proszę o w miarę szybką odpowiedz. Pozdrawiam
 

Brytt

New member
W żadnym razie nie kupuj droższego modelu. To że miał lepszy obraz w sklepie to tylko kwestia ustawień. Niektóre portale testujące oba modele, wyżej oceniają model ST. Mam ten TV od czerwca 2012 i cały jestem w skowronkach.
 

Gucci

New member
@Brytt
Jak oceniasz odbiór kanałów SD ? Bo HD to z pewnoscią wyglądaja ładnie... kurde jestem w kropce... bo w sumie wyskrobał bym te 1500 zł... ale jak wiadom ze to jest spora dopłata . Masz jakies linki do tych testów ?
 
Ostatnia edycja:

jarod12

New member
Moje zdanie jest takie: jeśli nie będziesz oglądał TV z miernikami czerni pod ręką to szansa że zauważysz różnicę w obrazie jest żadna (szczególnie nie mając dwóch TV obok siebie). Bardziej bym się skupił na różnicach w funkcjonalności (np DVB-S, okulary 3D itp) i wygladzie. A tu już łatwo określić czego potrzebujesz, czego nie, i co ci się bardziej podoba.
 

jarod12

New member
Twoje pytanie świadczy o tym że nie znasz podstawowych różnic pomiedzy modelami. Dziwne to w sytuacji gdy ktoś rozważa zakup jednego z nich. Proponuję najpierw wejść na stronę Panasonica albo jakiegoś sklepu i skorzystać z porównywarki.
 

Gucci

New member
a jesli chodzi o VT to bedzie duzo jasniejszy od ST ? Bo roznica jest 1500 zl a to jednak nie jest mało. Prosze jeszcze kogos o opinie wyswietlania kanałów SD i HD w ST50 jak jest z jakoscia czy da sie komfortowo ogladac czy jednak obraz jest za ciemny ?
 
Ostatnia edycja:

Gucci

New member
jutro pojde raz jeszcze przetestowac w sklepie ST50 i VT50 i zdecyduje co i jak
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tylko pamiętaj że wkrótce wchodzą nowości Panasonica , a są extra bo sprawdzałem.
 

Gucci

New member
slyszalem o tych nowosciach Panasa, ale pewnie cena bedzie duzo wyzsza od obecnych modeli.. znając zycie obecne modele potanieją.. kiedy maja byc te nowe Panasoniki na polskim rynku ?

@kiki co bys na moim miejscy zrobił kupił ST50 czy VT50 ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model ST60 będą na dniach i będziesz zdziwiony ich jakością i możliwościami.
 

Gucci

New member
@kiki
a według Ciebie ST50 czy VT50 ? powiem Ci ze roznica w cenie jest jednak znaczaca dlamnie... Tv glownie do ogladania TV SD + HD czasami film z Macbooka i PS3
 
Do góry