Panasonic TX-P50VT30E

Zulus

Member
Witam...

Czy trzeba coś ustawić w menu tego telewizora, żeby móc odbierać programy przy pomocy dvb-t w Polsce?
Jakoś nie mogę niczego odebrać, a od dzis u mnie już działa mux-1
 

DrumBassism

New member
siemano, mam problem. dopiero co kupilem tego panasonica (poprzedni telewizor tez plazma panasonic, bylem na tyle zadowolony, ze zmienilem tylko rozmiar ;)).
A problem mam mianowicie taki - PiP nie dziala :(
Mam podlaczone do telewizora rozne tunery: wideo, odbiornik cyfrowy (Toya, hdmi) i nagrywarka DVD (hdmi). Poza tym mam tez podlaczony kabel analogowy, ale podczas ogladania w tym trybie nie ma nawet w menu opcji do wlaczenia "obrazu w obrazie". W kazdym innym trybie ta opcja jest tylko nie dziala... po kliknieciu na nia wyswietla mi sie napis "niewlasciwe warunki".

Czy to sie nadaje do reklamacji czy robie cos totalnie zle? Nie powiem, ze opcja PiP nie byla brana pod uwage, gdy kupowalem ten model. Zawsze lubilem tego uzywac i w poprzednim TV mi tego bardzo brakowalo.

Prosze o pomoc.
 

DrumBassism

New member
Panowie prosze o jakas pomoc. Naprawde nie rozumiem czemu to moze nie dzialac, a nie chce od razu reklamowac nowego telewizora.
"niewłaściwe warunki" - czy to znaczy ze cos jest w systemie zablokowane? przeciez to sa jakies jaja, ze mi to nie dziala.
 

roccogiani

New member
Hejka:)Panowie miał ktoś doświadczenia z Modułem nCAM HD dla TNK HD?
Zamierzam wykorzystać DVB-S,czy nie ma jakiś problemów np z kanałami hd?
 

Jawosz

Member
Moi drodzy mam pytanko na szybko.
Znajomy kupil 65vt30 jako ze nie ma jeszcze odtwrzacza BR to chcialbym nagrac mu na pendrive probki 3d. Czy pendrive musi byc odpowiednio sformatowany? Czy rozpoznaje bez problemu 32 gb gwizdki? Pozdrawiam.
 

yahu72

New member
Witam

U mnie na przykład nie ma problemu z odczytaniem ADATA 32GB USB3.0 S102P PRO. TV obsługuje formatowanie FAT32, exFat jak również NTFS
 

yahu72

New member
Hejka:)Panowie miał ktoś doświadczenia z Modułem nCAM HD dla TNK HD?
Zamierzam wykorzystać DVB-S,czy nie ma jakiś problemów np z kanałami hd?
Posiadam moduł o którym piszesz i nie mam z nim żadnego problemu
Jest możliwość edycji listy programów zewnętrznym programem.
Jak będziesz zainteresowany to Ci podeślę
 

vivaldi04

New member
Witam,

W trybie "ECO" wkurza mnie, że w dzień TV przepałowuje kontrast i jaskrawość, natomiast w nocy przegina w drugą stronę. Mam pytanie, czy w menu serwisowym jest możliwość zmiany zakresu korekcji jasności i kontrastu ?

Pozdrawiam
 

007marc

Member
Długo czekałem na nowe firmware - Download Information of VIERA for Europe | Download | TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global

Miesiąc temu wysyłałem zapytanie do Panasonic Polska o możliwość podłączenia nowszej kamerki do Skypa Panasa do naszego V30 (wszędzie pisali że nowsza jest do serii z 2012 czyli V50 i - paradoks - nowsza dożo tańsza niż starsza) ,odpowiedzieli że dopiero po wprowadzeniu nowszego firmware .

Nie kłamali ;) - "Improvement of Skype camera compatibility."
 
Do góry