Panasonic TX-P50VT30E

artoneq

New member
kolega antoneq kolejny bandzior kłamliwy a najlepsze jest to ze objechal pare sklepow i znalazl 8 telewizorow FACET dystrybutor niema VT30 trzeba go zamawiac na 3 tyg przed zakupem ! a ty mi bredzisz ze w kazdym sklepie mieli pare sztuk i nadodatek 65 i 55 :) zrozumial bym 42 ale nie 55 i 65 praktycznie sprzet tylkooooo na zamowienie ,,
JULOW hotbird lata mi na 60cm talerzu bez problemowo ARTE HD pokazuje mozliwosci tego tv jest rewelacyjny obraz

Widzisz, wieś wsi nierówna. Po pierwsze to Artoneq, po drugie VT30 stoją na półkach, nawet w MM jest 55 i 50, a po trzecie obraz nie jest rewelacyjny na każdym egzemplarzu a tak nie powinno być. Mi akurat trafił się TV bez usterek a drobne wady niestety ma. W stosunku ceny do jakości nie znalazłem nic lepszego więc wybrałem ten model, jedyne co mnie obrusza to kwestia zielonej poświaty, widocznej na kilku egz. w kilku różnych sklepach więc nie są mitami rzeczy, o których czytałem, a które sam musiałem zobaczyć by uwierzyć.

Obraz dopiero jest rewelacyjny przy full HD a odczucia się wzmacniają z podłączonym dobrym sprzętem hi-fi 5.1 lub 7.1 w pokoju o dobrej akustyce.

Ropuszek - właśnie dlatego że znajomemu spodobał się mój TV, z którego osobiście jestem bardzo zadowolony to doradziłem aby on sobie także kupił ten model. Wcześniej rozglądał się za strefowym full LED ale różnica między 65 cali Panasonica i np. full LED Sony to 6tys. Za VT30 rozglądaliśmy się w Warszawie a wracając w Łodzi.
 
Ostatnia edycja:

Ropuszek

New member
Ropuszek - właśnie dlatego że znajomemu spodobał się mój TV, z którego osobiście jestem bardzo zadowolony to doradziłem aby on sobie także kupił ten model. Wcześniej rozglądał się za strefowym full LED ale różnica między 65 cali Panasonica i np. full LED Sony to 6tys. Za VT30 rozglądaliśmy się w Warszawie a wracając w Łodzi.
yhy ,poleć swojemu koledze sklepy internetowe które dają możliwość sprawdzenia tv na miejscu, zamawiasz telefonicznie, argumentujesz w trakcie rozmowy czego się obawiasz i płacisz po sprawdzeniu, jak tak zrobiłem :) nawet zapytałem czy mam obowiązek przyjąć tv jak mi się coś nie podoba bądź budzi moje wątpliwości , "niestety" pani musiały mi udzielić szczerej odpowiedzi bo rozmowy są nagrywane ;)
jedyny minus że trzeba płacić gotówką, osoby które chcą kupić na raty muszą płacić przed.


I co ciekawe, słyszałem że VT30 jest montowany w Deuschland? mój o dziwo z tyłu ma napisane montowany w Czech Republic?

A jak u Was jest?
 

tdx

New member
Bez reklam
i stało się jakiś "dałn" stwierdził że VT30 nadaje się do prezentacji cyfry plus, niestety po 38 godzinach wygląda to tak jak na zdjęciu (ku przestrodze) .....
 

Attachments

  • c+.jpg
    c+.jpg
    229,1 KB · Wyś: 74

DVX

New member
Mój też jest Czech Republic, nie mam żadnych plam i innych wynalazków, jestem mega zadowolony a jeszcze bardziej dzieci.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma fabryki w Niemczech Panasonica.

Co do powidoku zależy jak jest głęboki. Jeśli wiele miesięczny to trzeba będzie trochę się namęczyć z usuwaniem.
 

ipsz

New member
i stało się jakiś "dałn" stwierdził że VT30 nadaje się do prezentacji cyfry plus, niestety po 38 godzinach wygląda to tak jak na zdjęciu (ku przestrodze) .....

W dzień powinien pracować z prezentacją Cyfry na średnich ustawieniach a w nocy wyświetlać obraz likwidujący powidoki na ustawieniach maksymalnych. I będzie po problemie.
 

Ropuszek

New member
i stało się jakiś "dałn" stwierdził że VT30 nadaje się do prezentacji cyfry plus, niestety po 38 godzinach wygląda to tak jak na zdjęciu (ku przestrodze) .....

To zielone tło to obraz z prezentacji? czy może tło testowe?
I jak to wygląda na innych kolorach np biały, czarny szary, czerwony, mógłbyś sprawdzić?

a w nocy wyświetlać obraz likwidujący powidoki na ustawieniach maksymalnych. I będzie po problemie.
Ipsz mam rozumieć : przesuwający się pas ( ten w opcjach), dynamiczny obraz, kontrast i jasność na full ? :)
 

tdx

New member
Bez reklam
To zielone tło to obraz z prezentacji? czy może tło testowe?
I jak to wygląda na innych kolorach np biały, czarny szary, czerwony, mógłbyś sprawdzić?

Na białym przesuwającym się pasku widać ten napis z cyfry jako czerwony ślad....
Dziwi mnie tylko czas dosyć szybko to się stało kiedy robiłem zdjęcie była to 38 godzina pracy, ustawienia standardowe.
Sygnał jest już puszczany inny więc wkrótce sprawdzę czy pomogło
 

ipsz

New member
Ipsz mam rozumieć : przesuwający się pas ( ten w opcjach), dynamiczny obraz, kontrast i jasność na full ? :)

Mniej więcej. Z tym, że nie wiem na ile skuteczny jest ten wbudowany system likwidacji powidoków. Alternatywnie można zastosować zrzucone na pendrive'a i odtwarzane w pętli "Plasma HDTV Burn-in Clip" z Youtube. Moim zdaniem jest naprawdę niezły.
 

robertos80

New member
Witam.
Czy ktoś mógłby zrobić fotkę swojego tv niezacemnionym pomieszczeniu w dzień (ewentualnie wieczorem, ale w oświetlym pomieszczeniu)? Bardzo napaliłem się na ten tv, ale wciąz nie daje mi spac fakt, że wiele osób pisze tutaj o tym, że do oglądania tego tv trzeba mieć zaciemniony pokój. Aż boję się pomyśleć co powie żona jak wydam 5000 na tv i powiem jej, ze jak chce ogladać w dzień swoje seriale to musi sobie zasłonić wszystkie okna (żona cały czas chce LED'a, ja ją namawiam na plazmę z racji tego, że oglądam filmy raczej wieczorami)
 

claudio

Member
Zdjecia Ci nie zrobie ale moge zapewnic iż w dzien bez problemu z dziewczyna ogladamy TV. Miedzy Bravia ktora jest w drugim pokoju a 50VT30 w dzien niema zbytnio duzej roznicy jesli chodzi o jasnosc. Pozatym w opcjach mozna troche rozjasnic ekran. Przynajmniej ja nie musze zaciemniac pokoju zeby poogladac TV. Smieszne to jest troche.
Ale fakt faktem iz w przyciemnionym pomieszeniu czarny lepiej wyglada :)
 

Blendor

New member
robertos80 nie sluchaj co poniektorych tutaj opin o telewizorku ze plamy ze powidoki ze w dzien nic nie widac itd itp to sa opinie ludzi ktorych poprostu nie stac na najlepsza plazme na dzien dzisiejszy ! mnei bylo stac poszedlem, kupilem wybralem 55 i mam do porownania z kuro 5090 i poprzednimi moimi 3 plazmami ktore dalej dzialaja u znajomych tez panasonic i POWIEM KROTKO NIEMA LEPSZEGE TV NA DZIEN DZISIEJSZY ,CZERN NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE ,3D REWELACJA, GLEBA I KOLORY BAJKA Z DOBREGO ŹRÓDŁA NAPRAWDE TEN TV POKAZUJE PAZURY OCZYWISCIE KWESTIA PRZYSIEDZENIA I POUSTAWIANIA GAMMY I INNYCH PARAMETROW OBRAZU SMIAŁO KUPUJ JEST TO NAJLEPSZY TELEWIZOREK
POLECAM JEDNAK PRZED ZAKUPEM WLACZYC W SKLEPIE SPRAWDZIC NA BIALYM TLE CZY NIEMA PLAM BO NIESTETY USTERKI FABRYCZNE LUBIA SIE ZDARZAC W KAZDYM TV I W KAZDEJ MARCE WYBRAC NAJLEPSZY EGZEMPLARZ I CIESZYC SIE Z POSIADANIA KRÓLA TV PLAZMOWYCH
 

artoneq

New member
robertos80 nie sluchaj co poniektorych tutaj opin o telewizorku ze plamy ze powidoki ze w dzien nic nie widac itd itp to sa opinie ludzi ktorych poprostu nie stac na najlepsza plazme na dzien dzisiejszy ! mnei bylo stac poszedlem, kupilem wybralem 55 i mam do porownania z kuro 5090 i poprzednimi moimi 3 plazmami ktore dalej dzialaja u znajomych tez panasonic i POWIEM KROTKO NIEMA LEPSZEGE TV NA DZIEN DZISIEJSZY ,CZERN NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE ,3D REWELACJA, GLEBA I KOLORY BAJKA Z DOBREGO ŹRÓDŁA NAPRAWDE TEN TV POKAZUJE PAZURY OCZYWISCIE KWESTIA PRZYSIEDZENIA I POUSTAWIANIA GAMMY I INNYCH PARAMETROW OBRAZU SMIAŁO KUPUJ JEST TO NAJLEPSZY TELEWIZOREK
POLECAM JEDNAK PRZED ZAKUPEM WLACZYC W SKLEPIE SPRAWDZIC NA BIALYM TLE CZY NIEMA PLAM BO NIESTETY USTERKI FABRYCZNE LUBIA SIE ZDARZAC W KAZDYM TV I W KAZDEJ MARCE WYBRAC NAJLEPSZY EGZEMPLARZ I CIESZYC SIE Z POSIADANIA KRÓLA TV PLAZMOWYCH

Przestań bredzić bo oczy zaczynają boleć, odstaw to co bierzesz, szkodzi ci.

Stosunek cena/jakość VT30 jest na bardzo dobrym poziomie ale chłopie plazm na rynku jest wiele i to że o nich nie słyszałeś nie oznacza że ich nie ma. To jest dokładnie jak ze sprzętem audio, 99% ludzi zna technicsa, sony, panasonic no może część zna nada, onkyo czy marantza, creeka ale co to Accuphase? pewnie nowa wersja wideł z grabiami lub szpadlograbie.

Balans bieli po zakupie VT30 trzeba koniecznie skalibrować i basta.
 
Do góry