Panasonic TX-P50VT30E

Filodendron

New member
Gdzie, oprócz tyłu tv znajdę numer seryjny odbiornika, jest gdzieś w menu? Na pudełku jest jakiś dziwny pod kodem kreskowym, coś w stylu *%4324 itd, czy to o to chodzi? Chcę przedłużyć gwarancję u Panasonic'a i nie wiem czy to o to chodzi.
 

bioly777

New member
Gdzie, oprócz tyłu tv znajdę numer seryjny odbiornika, jest gdzieś w menu? Na pudełku jest jakiś dziwny pod kodem kreskowym, coś w stylu *%4324 itd, czy to o to chodzi? Chcę przedłużyć gwarancję u Panasonic'a i nie wiem czy to o to chodzi.
Filodendron numer seryjny znajduje się tez na pudełku pod kodem kreskowym jego postać to FB-xxxxxxx gdzie x to cyfry. Po lewej i prawej stronie tego numeru znajdują się jeszcze jakieś niepotrzebne znaczki ;-) Mam już 50vt30 prawie miesiąc i dalej nie mogę się na niego napatrzeć ;-)
 

Blendor

New member
Jak by co to i ja teraz mam 50TV30, stoi już w domu, zapakowany, czeka na wigilię aż go oficjalnie Gwiazdor przyniesie :)

a sprawdzony? bo matryce lubia byc schrzanione w tych modelach jak 2 ty temu kupowalem 55vt30 dopiero 3 sztuka na sklepie zaspokoila moje rządze:) w dwoch pierwszych byly widoczne co prawda malo nie tak jak u kolegi rossik zielone poswiaty
 

DVX

New member
a sprawdzony? bo matryce lubia byc schrzanione w tych modelach jak 2 ty temu kupowalem 55vt30 dopiero 3 sztuka na sklepie zaspokoila moje rządze:) w dwoch pierwszych byly widoczne co prawda malo nie tak jak u kolegi rossik zielone poswiaty
Na chwilę odpaliłem, żadnych niepokojących objawów nie zauważyłem.
 

czarny1910

New member
I ja sie zdecydowalem. Teraz tylko pytanie, bo udalo mi sie przejrzec ok 30stron z tego tematu- jest tu gdzies na forum opis kalibracji tego modelu? Jestem zupelnie zielony w te klocki, a jeszcze bardziej zielony w temacie plazm ;) wyczytalem tylko jak nalezy dbac o ten TV ;)
 

Alcatraz

New member
Opis kalibracji? To jest proces wykonywany przez fachowca z doświadczeniem, który posiada odpowiedni sprzęt (np. spektrofotometr) oraz oprogramowanie. Wszystko inne to zwykłe ustawianie a nie kalibracja.
 

czarny1910

New member
No dlatego pytam, bo sie nie znam. WIec w takim razie jacys polecani fachowcy?
A na poczatek jakies znosne ustawienia, bo pewnie fabryczne szalu nie prezentuja?
 

czarny1910

New member
dzieki wielki, jak tak sobie czytam to widze, ze z VT30 jest jak z Galaxy SII, teoretycznie jest najlepszy w swoim segmencie, ale bardzo wiele osob zglasza z nim problemy, a w testach wypada swietnie. To pewnie przez duza popularnosc, bo nie ma rzeczy idealnych ;) Mam nadzieje, ze uda mi sie gdzies znalezc egzemplarz bez znaczacych zielonych plam, dzieki jeszcze raz wszystkim za wszelka pomoc! pzdr
 

marek467

New member
problemy z tx55vt30

Dla wszystkich zainteresowanych - mam od września ten tv i póki co nastąpiły wymiany dwóch modułów , regulacja ustawień fabrycznych, wgrywanie dwóch nowych softów a teraz padło zasilanie . Nieżle jak na to super cacko
 

dyrooo

New member
Masz totalnego pecha. Widocznie trafiłeś na słaby egzemplarz, składany przez gościa po solidnie zakrapianym weekendzie :). Nic tylko współczuć. Dobre jest to ,że Panasonic wywiązuje się z obowiązku gwarancji.
Ja swojego vt mam od czerwca i jak na razie wszystko ok. Brak plam , wypaleń , głośnego zasilania itp.
 
Do góry