Panasonic TX-P50VT30E

maciejlub

New member
witam mam pytanie czy w tunerze dvb-s idzie usunąć napis 'kanał zakodowany' np.wejściem serwisowym w innych modelach napis po chwili znika a tutaj świeci się cały czas

można wejść w listę programów dvb-s i "odznaczyć" te kodowane i już nie powinny Cię wkurzać przy przełączaniu.

Mam jeszcze pytanie czy komuś udało się znaleźć jakiś rozsądny sposób na ułożenie listy kanałów dla DVB-S? Przy tej ilości to będzie trwało wieki zanim ją ręcznie pilotem posortuję. Czy można skasować wszystkie kanały i dodać tylko ręcznie określone transpondery - bez wyszukiwania automatycznego na początku ?
Może ktoś ma i chciałby się podzielić swoją listą? Interesuje mnie tylko cyfra+ :)

No i jeszcze, żeby ustosunkować się do wszystkich uwag do tego modelu, faktycznie słychać szmer wentylatora. Nie jest to bardziej uciążliwe niż dźwięk kręcącego się dysku twardego 2,5" w zewnętrznej obudowie.
 
Ostatnia edycja:

Blendor

New member
nie chce zrobic zamieszania wsrod fanow kuro ale
moj 55VT30 moze smialo konkurowac z kuro5090 ! tymbardziej ze takowego posiadaja rodzice i wiem jak swieci kuro a teraz widze mozliwosci vt30

moge smialo stwierdzic ze kuro ma ostrego konkurenta 55vt30 obraz zyleta niczym pioneer
 
Ostatnia edycja:

wawi

New member
Witam
Przenoszę się do większego mieszkania szukam dobry telewizor od 50-55cali
Wcześniej miałem (mam) plazmę Panasonic 42G20E jestem z niej zadowolony

MAM pytanie który telewizor wybrać czy Panasonic TX-P50VT30E
czy LG55LW570S

Skłaniam się do plazmy ale rodzina doradza LG
 

dandy

New member
Król jest tylko jeden;) A rodziny nie zawsze warto słuchać:smile: Zresztą porównaj obydwa sam (najlepiej na prezentacji w domu) i nie będziesz miał żadnych wątpliwości
 

Alcatraz

New member
Król jest tylko jeden
...i nie padł tutaj jego model. A całkiem poważnie, to po co wypisywać takie slogany? Widzieliśmy już "możliwości Kingów i Bogów" wśród współczesnych telewizorów i naprawdę każdy jest w stanie wyciągnąć wnioski a zaklinanie rzeczywistości na niewiele się zda. Ja również zawsze skłaniam się do "własnoręcznej" oceny i pytanie - "który telewizor wybrać" uważam za dziecinne i niepoważne. Samochód i mieszkanie też mają wybrać za Ciebie inni? Komu on ma odpowiadać, forumowiczom czy Tobie? Sorry ale takie podejście to... Reasumując - chętnie o wszystkim ale merytorycznie!

I jeszcze informacja czy też ciekawostka podana przez portal nowetrendy.pl
Panasonic planuje wprowadzenie na rynek w 2012 roku rozszerzonej oferty telewizorów LCD głównie najbardziej zaawansowanych technologicznie przy równoczesnym obniżeniu produkcji telewizorów plazmowych z 13.2 mln sztuk w roku 2011 do 7.2 mln w 2012 roku.
Prawie 50% spadek produkcji i przeniesienie fabryk paneli plazmowych do Chin może oznaczać, że w 2012 roku tylko kamikadze zdecydują się na tą technologię. Osobiście mogę powiedzieć, ze mimo wszystko szkoda.
 
Ostatnia edycja:

plejak

Banned
Król jest tylko jeden;) A rodziny nie zawsze warto słuchać:smile: Zresztą porównaj obydwa sam (najlepiej na prezentacji w domu) i nie będziesz miał żadnych wątpliwości

No miałbym wątpliwości z tym Królem .Przeczytaj uważnie ostatnie kilka stron tego wątku bynajmniej opuszczając moje wpisy tylko innych użytkowników Vt30 i zobacz jaka powstała rysa na szkle.
Ujawniły się tu też poważne wady.Kolega Rossik nie jest tu jedynym wyjątkiem.
Mnie uczyli w szkole że często Król jest nagi.
 

maciejlub

New member
No miałbym wątpliwości z tym Królem .Przeczytaj uważnie ostatnie kilka stron tego wątku bynajmniej opuszczając moje wpisy tylko innych użytkowników Vt30 i zobacz jaka powstała rysa na szkle.
Ujawniły się tu też poważne wady.Kolega Rossik nie jest tu jedynym wyjątkiem.
Mnie uczyli w szkole że często Król jest nagi.

Z tymi poważnymi wadami bym nie przesadzał. Jak każdy towar na rynku, ten tv ma bardzo dużo zalet ale nie jest pozbawiony wad. Mimo tego co napisałem, jestem zadowolony z zakupi i nie żałuję wydanych pieniędzy. Poza tym, każdy inaczej wyostrzone zmysły i to co dla jednego będzie wadą dyskwalifikującą dany produkt, dla innego może być niedostrzegalne.

Jednak chyba ciężko wskazać TV w tej klasie cenowej (i pewnie też w wyższej), który pozbawiony jest wad i udźwignie koronę.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
napisze coś co pewnie nie wszystkim się spodoba ale jest to potwierdzone w rozmowie z seriwisem Panasonic. Kineskopy przystosowane do obrazu 3D w TV 3D są nieco słabsze w wyświetlaniu obrazu 2D od kineskopów w tylko do obrazu 2D wiem oczywiście, że w VT jest Infinite Black czego nie ma w niższych modelach :)
 
Ostatnia edycja:

maciejlub

New member
napisze coś co pewnie nie wszystkim się spodoba ale jest to potwierdzone w rozmowie z seriwisem Panasonic. Kineskopy przystosowane do obrazu 3D w TV 3D są nieco słabsze w wyświetlaniu obrazu 2D od kineskopów w tylko do obrazu 2D wiem oczywiście, że w VT jest Infinite Black czego nie ma w niższych modelach :)

To może dlatego sobotnie Gran Derbi wyglądało u mnie lepiej w 3D niż w 2D :hihi:
 

Alcatraz

New member
Z każdego USB - to standard. Osobiście do podobnych celów kupiłem (za śmieszne grosze) ładowarkę sieciową, nie zawsze jest włączony komputer pod ręką.
 

don111

Banned
No miałbym wątpliwości z tym Królem .Przeczytaj uważnie ostatnie kilka stron tego wątku bynajmniej opuszczając moje wpisy tylko innych użytkowników Vt30 i zobacz jaka powstała rysa na szkle.
Ujawniły się tu też poważne wady.Kolega Rossik nie jest tu jedynym wyjątkiem.
Mnie uczyli w szkole że często Król jest nagi.
poważne wady czy wada ? z tego co piszą ludzie i co odpowiada Panasonic jest to wada przejściowa (zielona smuga) nowego tv, znikająca po ok 500h użytkowania... jeśli to prawda to jest to dziwna niedoróbka jakiejś partii tv, ale spokojnie do przeżycia, afery bym nie robił z tego powodu choć pewien smród pozostanie
tak czy siak VT30 to najlepsza plazma obecnie produkowana dla zwykłych użytkowników za normalne pieniądze
dla kogoś kto preferuje naturalny obraz i potrafi stworzyć sobie komfortowe warunki do oglądania będzie to najlepszy telewizor, lepszy od topowych LED, mimo że w pewnych aspektach obrazu będą one lepsze (jak i gorsze), ale naturalności niestety nie są w stanie przeskoczyć a to jest główna siła ekranu plazmowego
 

Ropuszek

New member
Witam
Przenoszę się do większego mieszkania szukam dobry telewizor od 50-55cali
Wcześniej miałem (mam) plazmę Panasonic 42G20E jestem z niej zadowolony

MAM pytanie który telewizor wybrać czy Panasonic TX-P50VT30E
czy LG55LW570S

Skłaniam się do plazmy ale rodzina doradza LG

Już Ci odpowiadałem wcześniej, ale jakiś "chochlik" wykasował mój post ;)
Z tego co pamiętam to będziesz miał pokój dobrze naświetlony (tak?), radzę sprawdzić jak sprawdzi się obecna plazma:) i bez pośpiechu...8 czy 13 cali aż tak się pali?;)
50vt mam od ponad 2 tygodni, jedyną rzecz którą nie przetestowałem to sieć bezprzewodowa i nagrywanie na pendrive, po za tym nie mam się do czego przyczepić a jestem wymagający, no dobra rewelacja- choć nigdy nie byłem entuzjastą tej firmy.
Co do domniemanych zielonych plam lub innych wad o których się tu "piszę" nie stwierdziłem.
Wystarczy sprawdzić przy zakupie najlepiej w domu, (są plansze testowe, bądź sam sobie stwórz) i po kłopocie... po nagrzaniu wszystko wyjdzie.

Co do LG55LW570S niestety nie znam, mam nadzieję że ktoś inny ma doświadczenia z tym modelem :)

No miałbym wątpliwości z tym Królem .Przeczytaj uważnie ostatnie kilka stron tego wątku bynajmniej opuszczając moje wpisy tylko innych użytkowników Vt30 i zobacz jaka powstała rysa na szkle.
Ujawniły się tu też poważne wady.Kolega Rossik nie jest tu jedynym wyjątkiem.
Mnie uczyli w szkole że często Król jest nagi.
A mnie nie uczyli tego w szkole że " w d..e był i gówno widział"..
bądź z tv --->"A tata Marcina powiedział" ?
Masz ten tv że wszystko wiesz?


Największy problem jest przy zakupie, sam trafiłem na pierwszy tv z one bad pixel, ale to nie wynika z wad wszystkich tv, a z pojedynczych egzemplarzy. Jak bym przyjął to ten tv jz 1 bp- niestety nie podlega gwarancji.

Po to jest to forum by sobie pomagać, sam pytałem jak to zrobić by być pewnym przed zakupem i dostałem odpowiedz.
A Tobie zależy tylko na lamentowaniu i sianiu propagandy że wszystkie tv są wadliwe? O DZIWO JEST ICH DEFICYT.

Drodzy forumowicze!! kupujcie ten TV ale sprawdzajcie je, testując swoimi sposobami bądź tymi podanym tu na forum, a naprawdę można się upewnić na 100% i rozwiać swoje wątpliwości o czym sam się przekonałem. A dopiero następnie dokonujcie transakcji !! A będziecie zadowoleni.

Są sklepy które oferują sprawdzanie na miejscu a tym bardziej w domu, bez żadnego pośpiechu, o czym sam się przekonałem, a płaciłem jak byłem pewny :)

No chyba że wolicie słuchać ustawioną propagandę i co najgorsze cenzurowaną:sad:
 
Ostatnia edycja:

claudio

Member
litosc..plejak sie pojawil.

Apeluje aby nie zawracac sobie glowy tym osobnikiem, gdyz bedzie wypisywal niesamowite brednie na temat VT30 i innych plazm...bo LEDy sa super a plazmy stare, nie modne i maja same wady ;)

Smiesza mnie ludzie ktorzy na sile pisza o wadach danego sprzetu nawet go nie posiadajac (argument-testy :D).
Widocznie maja jakis interes w oczernianiu jednego z najlepszych TV 2011 roku, a mysle ze VT30 to najlepszy TV 2011 roku patrzac na jakość/cena.
Oczywiscie osoba nie posiadajaca tego modelu zaraz napisze ze tak nie jest ;) My posiadacze VT30 nie mamy racji jak i osoby robiace testy..

Nie twierdze iz jest to TV bez wad. Ale jest naprawde swietny. Wad sa tak minimalne iz szczegolnie nie przeszkadzaja w ogladaniu tv
 

Jacko222

New member
A mnie nie uczyli tego w szkole że " w d..e był i gówno widział"..
bądź z tv --->"A tata Marcina powiedział" ?
Masz ten tv że wszystko wiesz?
Przywykłem Ropuszku że jesteś chamem do kwadratu.To dno zwane Vt 30 testowałem u sąsiada już w w wakacje tego roku.Domniemywam że poza logo wypalilo ci już mózg także .To u fanów plazm standard,Nie wiesz może czemu skasowali ostatni twój post w sobotę wychowany smarkaczu?
Deficyt ich jest bo Panasonic kończy powoli z nieudaną technologią plazmową.Dalej mnie prowokuj.Zbyt kulturalnie tu było chłopcze.
Plazma to jedna wielka wada.Kaloryfer za 8 koła.Pociesz fachowcu kolegę Rossika.

ooooo bambolo się pojawił..................:hihi::hihi::hihi:
 

plejak

Banned
litosc..plejak sie pojawil.

Apeluje aby nie zawracac sobie glowy tym osobnikiem, gdyz bedzie wypisywal niesamowite brednie na temat VT30 i innych plazm...bo LEDy sa super a plazmy stare, nie modne i maja same wady ;)

Smiesza mnie ludzie ktorzy na sile pisza o wadach danego sprzetu nawet go nie posiadajac (argument-testy :D).
Widocznie maja jakis interes w oczernianiu jednego z najlepszych TV 2011 roku, a mysle ze VT30 to najlepszy TV 2011 roku patrzac na jakość/cena.
Oczywiscie osoba nie posiadajaca tego modelu zaraz napisze ze tak nie jest ;) My posiadacze VT30 nie mamy racji jak i osoby robiace testy..

Nie twierdze iz jest to TV bez wad. Ale jest naprawde swietny. Wad sa tak minimalne iz szczegolnie nie przeszkadzaja w ogladaniu tv
NIE KOLEGO TO WY POSIADACZE PISZECIE O SKOKACH JASNOśCI RWANIU OBRAZU POWIDOKACH GREEN HOSTINGU ZUŻYCIU PRĄDU I ITD,Plejak Wam tylko przypomina o tym i ostrzega naiwnych potencjalnych nabywców przed zakupem tego cuda.Przeczytaj wszystkie krytyczne wypowiedzi o Vt 30 w internecie,Te wpisy to nie straszny Plejak tylko posiadacze.Na jakiej podstawie piszesz o ledach nie mając go?
Ledy nie są super. Edge to jedna wielka usterka.
Do tego Wy zabraniacie krytyki .Lepiej kochać i kłamać niż pisać niepopularną prawdę.Ignorujcie .Ale Wy atakujecie Plejaka bo brak Wam argumentów by obronić cudo Panasonica.
Lepiej by na forum pojawiał się Plejak a nie zieleń na śniegu w obrazie Vt30.
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
bez sensu jest wyolbrzymiać wady danego tv...
nie licząc tej zielonej smugi w niektórych wadliwych, nowych egzemplarzach, większość z tych wad jest nieaktualna albo o marginalnej lub żadnej widoczności czego przykładem są skoki jasności, green ghosting albo rwanie obrazu (kwestia ustawień i sygnału) czy powidoki (problemem jest świadomość możliwości wypalenia niż widoczność powidoków i realne ryzyko wypalenia)
a poborem mocy nie przejmują się osoby kupujące tv za takie pieniądze, wręcz przeciwnie - oszczędny i niegłupi wybierze plazmę, bo szybko przeliczy że mimo większego poboru mocy i tak ten tv wyjdzie go taniej od LCD/LED :)
a full LED ? to przecież jest nadal obraz zwykłego LCD/LED, jedynie nie ma problemów z cloudingiem i jest głęboka czerń (z małymi wadami, choć gdybyś był takim przeciwnikiem LED jak teraz jesteś plazm to byś wymienił efekt halo, blooming - brzmi groźnie a zawsze to dwie wady do szerokiej kolekcji ;))
 

maciejlub

New member
Lepiej kochać i kłamać niż pisać niepopularną prawdę.Ignorujcie .Ale Wy atakujecie Plejaka bo brak Wam argumentów by obronić cudo Panasonica.
Lepiej by na forum pojawiał się Plejak a nie zieleń na śniegu w obrazie Vt30.

Nikt tu nie chce bronić "cuda Panasonica". Z Twoich wypowiedzi wynika, że bardziej Ci przeszkadza ta zieleń niż ludziom, którzy mają ten TV. Nikt nie każe Ci kupować tego produktu. Nikt też nikomu nie wciska na siłę tego produktu. Każdy ma wolną wolę i własne oczy. Zauważ, że wśród posiadaczy panuje zadowolenie z zakupu.

Ja zacząłem wybór telewizora od designu zewnętrznego i rozmiaru - musi mi się również podobać jak go wyłączę i nie ma zdominować całego pokoju. Kiedy wybrałem te które mi się podobały zewnętrznie, zacząłem porównywać jakość generowanego obrazu a także wyposażenie - oczywiście wszystko przez pryzmat założonego budżetu.
Ostatecznie na polu walki został Sony NX720, Samsung D7000 oraz Panasonic VT30. Ostatecznie zdecydowałem się właśnie na Panasonic-a i uważam, że to był dobry wybór.

Kolego plejak nie martw się więcej o posiadaczy VT30. Jakoś sobie poradzimy. Telewizor ma pewną niedoskonałość, która objawia się w specyficznych warunkach i z tego co słychać jest do wyeliminowania.
Życzę wszystkim, żeby mieli takie powody do zmartwień.
 
Do góry