Panasonic TX-P50VT30 (Warszawa) - OKAZJA

Pe.te

New member
Sprzedam Panasonic TX-P50VT30.

Jestem pierwszym właścicielem, telewizor pochodzi z polskiej dystrybucji, w komplecie wszystko łącznie z pudłem, nawet oryginalne naklejki reklamujące funkcje TV odklejone z ekranu :)
Telewizor ma przepracowane ok. 3000 godzin - stan idealny, jak nowy - jestem purystą jeśli chodzi o dbanie o sprzęt :) Pilot właściwie także jak nowy - zapraszam na oględziny osobiste.

Uwaga - telewizor ma całkowicie nowy panel PDP (!)

Panel został wymieniony 17.07.2013 na nowy przez serwis Panasonic, w ramach gwarancji (powodem było przebarwienie w jednym miejscu ekranu - uzyskanie zgody na wymianę nie było wcale łatwe, gdyż dla "niewtajemniczonych" przebarwienie było niezauważalne/niewidoczne; ponieważ jak napisałem jestem "purystą", więc po miesiącu dyskusji z Panasonic'em udało mi się namówić firmę do wymiany panelu).

Tak więc masz okazję kupić telewizor wyglądający zupełnie jak nowy, z całkowicie nowym panelem z gwarancją!!!

Cena: 3999 zł


P.S.
Telewizor aktualnie ma docierany nowy panel (za pomocą filmów BluRay, bez jakichkolwiek statycznych elementów). Do czasu dotarcia panela nie będą na nim wyświetlane żadne inne obrazy/programy.
 
Ostatnia edycja:

Pe.te

New member
Cena jest do negocjacji - zapraszam do targowania się :) na PW.

Po wymianie panela TV ma idealnie równomierne podświetlenie.
Oczywiście w komplecie daję dokument wystawiony przez centralny serwis Panasonic Polska, który jest podstawą gwarancji na nowy panel.


P.S.
Telewizor wymieniam z powodu chęci przesiadki na P55VT60 - brakuje mi tych pięciu cali :)
Naprawdę polecam - telewizor jest jak nowy.
 

Pe.te

New member
Zwróć uwagę, że TV ma zupełnie nowy panel, z gwarancją Panasonic - więc pod względem zużycia TV jest jak nowy (na samym TV, jak i na pilocie śladów używania właściwie brak. Okulary 3D - w komplecie 2 pary używane może ze 3 razy, śladów używania brak. Pozostałe elementy wyposażenia, np. moduł WiFi, czy też "kilogram" załączonych przewodów - nie używane nigdy).

Swoją droga nie wiem czy serię ST można porównywać do VT...
A cena jest do negocjacji. Jestem dosyć elastyczny :)

P.S.
W tej cenie ciężko znaleźć ten model z nieużywanym panelem. Na "alleserwisie" widziałem jeden "nowy" 50VT30 za cenę 4500 zł. Przy czym jak się okazało był nowy z gwarancją, ale z ekspozycji sklepowej - miał przepracowane kilka tysięcy godzin...
Mój panel na dzień dzisiejszy ma przepracowane 120 godzin i również jest z pełną gwarancją Panasonic...
 
Ostatnia edycja:

maniekn274

New member
Bez reklam
jak kolega ci napisał,cena za wysoka,vt30 to nie to co st60,a cena taka sama-ja bym nie kupił.A co do docierania,to już minęło to po pierwsze a po drugie filmy blu prawie wszystkie są z pasami więc trochę kiepsko ten wymieniony panel docierasz,no chyba że ty zapodajesz tylko te filmy co są na cały ekran.;)
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Zwróć uwagę, że TV ma zupełnie nowy panel, z gwarancją Panasonic - więc pod względem zużycia TV jest jak nowy (na samym TV, jak i na pilocie śladów używania brak. Okulary 3D - w komplecie 2 pary używane może ze 3 razy, śladów używania brak. Pozostałe elementy wyposażenia, np. moduł WiFi, czy też "kilogram" załączonych przewodów - nie używane nigdy).

Swoją droga nie wiem czy serię ST można porównywać do VT...
A cena jest do negocjacji. Jestem dosyć elastyczny :)
można i to w wielu aspektach i nawet do vt50-choćby jasność.
 

Pe.te

New member
Panel jest docierany na filmach bez pasów - chyba jest to oczywiste.

Jeśli chodzi o docieranie - tu się nie zgodzę że "problem" minął - choć oczywiście są dwie szkoły w tym zakresie. Ja wolę "poświęcić" 200 pierwszych godzin, żeby później móc cieszyć się z bezproblemowego obrazu. Co kto woli.
Tak samo jak nie zgodzę się co braku powidoków w plazmach, jak niektórzy twierdzą. Są i będą. Są także na VT60. Taki urok technologii. Na szczęście znikają.

P.S.
Problemu z jasnością na VT30 nie miałem nigdy (choć fora aż huczą od tego jakie to plazmy są "ciemne" i jak to nie da się z nich korzystać w jasnym pokoju). Osobiście nie wyobrażam sobie oglądać filmu, zwłaszcza wieczorem na telewizorze LCD LED - chyba, że w okularach przeciwsłonecznych :)
 
Ostatnia edycja:

Kadajo

New member
Bez reklam
Cena stanowczo za wysoka, za ST60 ktory jest lepszy w tej chwili dajemy 3700.

Sent from my GT-I9003
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Panel jest docierany na filmach bez pasów - chyba jest to oczywiste.

Jeśli chodzi o docieranie - tu się nie zgodzę że "problem" minął - choć oczywiście są dwie szkoły w tym zakresie. Ja wolę "poświęcić" 200 pierwszych godzin, żeby później móc cieszyć się z bezproblemowego obrazu. Co kto woli.
Tak samo jak nie zgodzę się co braku powidoków w plazmach, jak niektórzy twierdzą. Są i będą. Są także na VT60. Taki urok technologii. Na szczęście znikają.

P.S.
Problemu z jasnością nie miałem nigdy (choć fora aż huczą od tego jakie to plazmy są "ciemne"). Osobiście nie wyobrażam sobie oglądać filmu, zwłaszcza wieczorem na telewizorze LCD LED - chyba, że w okularach przeciwsłonecznych :)
z tą jasnością to nie zrozumiałeś-ale nie ważne-wystaw na alledrogo,zjedz z ceny trochę,bo 4000 to przegięcie i napewno p ojdzie-powodzenia.A tak apropo-5 cali więcej na nowy zamieniać to nie warto-65 kup i uwierz mi że to będzie rozwiązanie lux.
 

Pe.te

New member
Nie kuś mnie na 65 cali, bo sam się ledwo powstrzymuję :)

Co do ceny, tak jak napisałem - jest do negocjacji. Znaczącej ;)
Jeśli będzie zainteresowany zakupem, to na pewno się dogadamy.
 

pantomima

Banned
A co maja pisac zwolennicy lcd ... Plazma bije lcd praktycznie pod kazdym wzgl.wiec ci uderzają wciąż z tym samym hasłem - zw święci słabo itp. a to nie prawda .sam mam g30 ,vt30 - i oba swieca super.

Będziesz miał ciężko z ta vt30 ka - seryjnie dużo lepiej kupić st60.Gon ten tv gdzieś po rodzinie,znajomych ;)
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Vt30 to nie bardzo udana seria. Tam kontrast ansi jest max 3000:1 a taki st60 ma aż 16000:1 !!! do tego miały zielone plamy.Ten model nie ma też bardzo ważnej reg jasności panelu , dla mnie max cena za niego to 2500zł.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
A co maja pisac zwolennicy lcd ... Plazma bije lcd praktycznie pod kazdym wzgl.wiec ci uderzają wciąż z tym samym hasłem - zw święci słabo itp. a to nie prawda .sam mam g30 ,vt30 - i oba swieca super. Będziesz miał ciężko z ta vt30 ka - seryjnie dużo lepiej kupić st60.Gon ten tv gdzieś po rodzinie,znajomych
Niestety ostrością i tym mruganiem przegrywa z lcd-kami.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Nie kuś mnie na 65 cali, bo sam się ledwo powstrzymuję :)

Co do ceny, tak jak napisałem - jest do negocjacji. Znaczącej ;)
Jeśli będzie zainteresowany zakupem, to na pewno się dogadamy.
Tak się nie pal do 65 cali ,bo się sparzysz szybko.;) Mam tego kolosa w domu od dwóch tygodni i wcale nie jestem aż tak wniebowzięty:p.Przede wszystkim ogranicznik jasności albo fachowo ABL jest tak agresywny, że jasność na jasnych tłach spada niemiłosiernie:blagam:, dobrze że przy tym nie ma tego sławnego buczenia z zasilacza ! a wtedy mimo to, to bydle pobiera aż 480 watt, na kontraście max 70 bo dalej już nie rozjaśnia, chociaż ma do 100 regulację potrafi nawet 500 watt !!!! a na 3D nawet 570 watt:xDobrze że wreszcie dodali regulację jasności panelu i na średnim jest zadowalająco ,bo na min by było jak na vt30/50,ale tylko dostępny w trybie profesjonalnym, ale to nie koniec niespodzianek, czytając zagraniczne fora , wychodzi że wszystkie 65 calowe i mój także ma dalej ten pas jakby rozdwojony, kilka cm od prawej strony widoczny głownie na zielonych jednolitych tłach !!!! a na koniec wentylatory jakże ładnie słyszalne z 4 metrów podczas ciszy, jakby słyszał pralkę u sąsiada z dala ale to już nie problem, bo kto ogląda po cichu ?;) 3D też jest tak ciemny że nie da się tego oglądać a te migotanie okularów ? Więc 55 cali to raczej najlepsze rozwiązanie, tam ten ABL nie ściemnia aż tak obrazu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry