panasonic TX-P50VT20 vs samsung PS-50C7000

Wojciu89

New member
w modelu p50 vt20 EA nie ma konwersji z 2d na 3d, ale jest soft przystosowany do aktualizacji oprogramowania, który w przyszłości pozwoli na konwersje.

odnośnie porównania:
jeżeli ktoś stawia na jakość telewizora, obrazu 2d i 3d to wybierze panasonica. odnośnie multimediów - iplex w panasiu, brak w samsungu. 3d nie oglada sie non stop, a i sama konwersja z 2d do 3d jest slaba w porownaniu do normalnie nagranej plyty na Blue - rayu niezależnie od prodecenta. pobor mocy w przeliczeniu na zlotowki robi roznice jezeli ogladamy na prawde duzo i czesto w HD. tak to są sprawy groszowe.
samsung może i dobry telewizor, ale w plazmach do panasonica im daleko.
 

Alen69

New member
Bierz panasonica TX-P50VT20. Sam mam TX-P46VT20 bo pokusiłem się na konwersje 2D na 3D, ale opcja ta jest dardzo słabiutka. Ogólnie telewizor panasa zaczarował mnie swoim obrazem, mimo że na tą chwilę mam podłączoną kablówkę analogową z Vectry.Zaś Avatar z blyray-a panasa niezapomiana głębia ;-).
 

crazyboy84

New member
w modelu p50 vt20 EA nie ma konwersji z 2d na 3d, ale jest soft przystosowany do aktualizacji oprogramowania, który w przyszłości pozwoli na konwersje.

odnośnie porównania:
jeżeli ktoś stawia na jakość telewizora, obrazu 2d i 3d to wybierze panasonica. odnośnie multimediów - iplex w panasiu, brak w samsungu. 3d nie oglada sie non stop, a i sama konwersja z 2d do 3d jest slaba w porownaniu do normalnie nagranej plyty na Blue - rayu niezależnie od prodecenta. pobor mocy w przeliczeniu na zlotowki robi roznice jezeli ogladamy na prawde duzo i czesto w HD. tak to są sprawy groszowe.
samsung może i dobry telewizor, ale w plazmach do panasonica im daleko.

Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że są to groszowe sprawy, raczej kilkunasto złotowe miesięcznie.

Oglądając średnio 5 godzin dziennie tv w panasonicu kalkulacja za mc wychodzi ok 23/24 zł. W samsungu 8/8,5 zł. Niby niewiele a jednak w czasach eko to panasonic wypada blado.

Jakość lepsza w panasonicu, zgadzam się ale za całość wygrywa samsung - moim zdaniem.
Już niebawem go zakupię, czekam na bezvacie...
 

bartek29

New member
Jestem w posiadaniu vt20ea 50" i chętnie podzielę się tym co jest w nim wadą bo na zalety za wcześnie. Po pierwsze nie ma konwersji 2D->3D jak niektórzy sugerowali i potwierdził to konsultant Panasonica na Infolinii. Nie ma również w planach update-u softu który by to umożliwiał. Specjalnie mi ona nie jest potrzebna i dla mnie to drobnostka. Ważniejszym problemem z którego nie zdawałem sobie sprawy to brak możliwości podpięcia dysku zew. pod USB i w ten sposób odtwarzania zdjęć, filmów i muzyki. Można jedynie podpiąć pen-a i w ten sposób wrzucić na ekran multimedia. W TV 3D jest to totalna porażka bo wiadomo, że filmy 3D ważą po 20-50GB więc kto posiada takie pen-y. Pozostaje więc podłączenie laptopa przez hdmi i w ten sposób obejście problemu. Jeśli ktoś tak jak ja nie posiada i nie planuje w najbliższym czasie odtwarzacza bluray-a kupować to obraz 3D uzyskujemy przez ściągnięcie z neta filmów w formacie SBS czyli side by side. Bez tego jak do tej pory nie uzyskałem efektu 3D a trochę filmów w ciemno ściągnąłem i parę dni męczyłem się zanim doszedłem do końcowych wniosków. Brak przycisku włączającego 3D na TV jednym kliknięciem jest też jego wadą, ale jak sięjuż wprawimy to można i bez tego żyć.
Ogólnie jestem zadowolony, ale jednocześnie rozczarowany, że tv za 5.300zł tak utrudnia dostęp do materiałów do których jest przeznaczony docelowo
 

aRTWID

New member
kolego jesteś w błędzie..

dysk musisz sformatować w eXfat i mozesz wtedy wgrywac pliki nawet ponad 50gb.. ja mam podłączony dysk 1tb i smiga super.. jedyny problem to ze nie odtwarza dźwięku w dts.. ale jakieś kino domowe to rozwiąże albo nowy soft, na który czekam z niecierpliwością:popcorn:.. pozdrawiam
 

don111

Banned
Ogólnie jestem zadowolony, ale jednocześnie rozczarowany, że tv za 5.300zł tak utrudnia dostęp do materiałów do których jest przeznaczony docelowo
tv nie jest przeznaczony do odtwarzania multimediów, każdy tv ma z tym problem, począwszy od problemów z niektórymi kodekami aż po utrudnienia z napisami, a to nie można zmienić rozmiaru czcionki, albo koloru albo pozycji na ekranie itd
przy tej cenie tv chyba nie zbankrutujesz jak zakupisz sobie osobny player hd w granicach 300zł (np Asus Oplay), lepszy i wygodniejszy w użytkowaniu od dowolnego innego odtwarzacza multimedialnego wbudowanego w dowolny tv
 
Do góry