Panasonic TX-P50ST60E i nc+

milosz_ns

New member
Witam

Na wstępie zaczne od tego, że bardzo duzo sie z tego forum dowiedziałem i pewnie gdyby nie to to bym kupił jakis szajski telewizor i potem załował przez parę lat. Ale do rzeczy.

Tak jak w temacie. Kupuję telewizor Panasonic TX-P50ST60E. Ma w sobie nastepujące złacza do podpięcia telewizji:

PAL -B/G/H, -I, -D/K: SECAM -B/G, -D/K, L/L', DVB-T (MPEG4-AVC [H.264]), DVB-C (MPEG4-AVC [H.264]) + złącze CI

I tu już mam problem. Siedze drugi dzien i probuje dojsc ale nic nie kumam. Pan w nc+ jeszcze pogorszył sprawę w moim mózgu:)

Chce kupić nc+. I teraz czy musze brać dekoder czy wystarczy mi karta zeby podłączyć sie do telewizora? Chciałbym w miarę mozliwości ograniczyć ilość pilotów. Co mam zrobic zeby wszystko hulało jak nalezy? POMÓŻCIE!;-)

Pozdrawiam i dziękuję.
 

komzik

Member
Jeżeli nc+ sprzedaje kartę z modułem dostępu (tego nie wiem czy sprzedaje) to możesz włozyć kartę + moduł dostepu do CI w TV i możesz oglądać bez dekodera.
Jeżeli nc+ nie sprzedaje karty z modułem dostępu - to musisz kupić dekoder z nc+

[+] sprostowanie - jest oferta z modułem - więc możesz oglądać na swoim TV
http://ncplus.pl/oferta/nc-plus-mix
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Witam

Chce kupić nc+. I teraz czy musze brać dekoder czy wystarczy mi karta zeby podłączyć sie do telewizora? Chciałbym w miarę mozliwości ograniczyć ilość pilotów. Co mam zrobic zeby wszystko hulało jak nalezy? POMÓŻCIE!;-)

Pozdrawiam i dziękuję.

Witam,
niestety ST60 nie ma DVB-S2 masz możliwość korzystania tylko z kablówki i naziemnej.
Moduł nCam HD => n.pl

Tutaj masz przykład:
Telewizor Sony z modułem nCam HD => n.pl

Pozdr.
 

milosz_ns

New member
A czyli muszę mieć dekoder, tak? szkoda dwóch pilotów ale chociaż kwestia nagrywania na hdd sie rozwiązała. A jaki dekoder myślicie, że będzie ok?
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
A czyli muszę mieć dekoder, tak? szkoda dwóch pilotów ale chociaż kwestia nagrywania na hdd sie rozwiązała. A jaki dekoder myślicie, że będzie ok?

Tutaj raczej wyboru nie masz, aby uniknąć kolejnych komplikacji bierz to co daje operator.
Bardziej lub mniej zaawansowane w zależności od wielkości Twego portfela .

Pozdr.
 

milosz_ns

New member
No własnie miałem pytać czy ten bedzie ok;-)

No to zestaw mam gotowy:
Panasonic 50ST60E + nc+ z mediaBOX + PS3 Super Slim 500gb. Prezent na gwiazdke sobie zrobie jak pieron:D

Macie jakieś propozycje odnośnie modyfikacji wszystkiego czy sie fajne zgra?
 

milosz_ns

New member
dzięki na pewno skorzystam - tylko ten durny język ale jakoś ogarnę. jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycję to dawać - chętnie obczaje.

I dziękuje wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.
 
Do góry