Panasonic TX-P46G30E

watcher

New member
Witam.
Od około dwóch miesięcy jestem posiadaczem modelu g30E. Zauważyłem jedną rzecz, która jest dość irytująca. Mianowicie podczas transmisji piłkarskich przy szybkim przesuwie kamery (np. podczas wykopu piłki przez bramkarza) pojawia się rozmycie linii na boisku (szczególnie widoczne jest to przy liniach koszenia trawy). Czy to wina ustawień i da się to skorygować?
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
sprawdź IFC i jego ustawienia, pokombinuj ja najczęściej mam wyłączone a na mecze piłki czy tenisa włączam na pośredni....
 

Sayko

Klub HDTV.com.pl
VIP
czy jest czytnik kart SD

Witam
Mam pytanie czy model TX-P46G30E ma czytnik kart SD. Jest teraz wyprzedaż w jednym ze sklepów internetowych i na ich stronie w specyfikacji nie zauważyłem. Muszę szybko kupić TV komuś z rodziny, a w swoim modelu mam ten gadżet mimo że posiadam tylko 42 tylko TX-P46G10E :-(. Pozdrawiam
 

Przemekc1

New member
Witam
Mam pytanie czy model TX-P46G30E ma czytnik kart SD. Jest teraz wyprzedaż w jednym ze sklepów internetowych i na ich stronie w specyfikacji nie zauważyłem. Muszę szybko kupić TV komuś z rodziny, a w swoim modelu mam ten gadżet mimo że posiadam tylko 42 tylko TX-P46G10E :-(. Pozdrawiam

Ma czytnik
 

Kadajo

New member
Bez reklam
W Panasonicach powidoki trudno wywołać na dłużej, ale jak już to zrobimy to długo będziemy się ich pozbywać.
 
Do góry