panasonic TX-P46G30

kowal1983r

New member
Witam.
Obecnie jestem w posiadaniu wysłużonego już panasonica th-42pv7. Wiec nadszedł już czas na zmianę. Od dłuższego czasu przyglądam się tv z tematu, choć ostatnio wpadł mi w oko led philipsa z serii pfl5507k/12. Chciałbym się doradzić odnośnie wyboru miedzy tymi dwoma. Chciałem dodać,że przed plazmą miałem kineskop więc z lcd nie miałem do czynienia.
Do tv podłączone będą ntv i ps3(dużo gram). Proszę o opinie.
Z góry przepraszam jeśli coś jest nie zgodne z regulaminem forum. :)
 

kowal1983r

New member
Tylko, że odległość z której oglądam tv to niespełna trzy metry, więc 50",mimo że mnie kusi, to troszkę za dużo.
 
Ostatnia edycja:

Kadajo

New member
Bez reklam
50" cali z 3 metrów nie będzie za duży, wręcz przeciwnie.
Szczególnie jak mamy zamiar oglądać materiał HD.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Jeszcze jedno pytanko. :) Czy poczuje jakąś negatywną różnicę po przesiadce z mojej obecnej plazmy na leda philipsa?
inna technologia, inaczej wyświetlany obraz... czyli jest inny ale nie dla wszystkich jest to istotne i zauważalne. Jak zależy ci na miękim obrazie typu kinowego i równomiernym podświetleniu to pewnie się rozczarujesz jak nie to bież LCD z krawędziowym podświetlaniem... czyli tzw. LED
 

xeo151

New member
Bez reklam
Dla mnie Ledy to nieporozumienie nieważne ile by kosztowały i były z wysokiej półki. Do czasu wprowadzenia Oled i rozwinięcia tej technologi jedynie plazma jest warta uwagi.
 
Do góry